روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
اسدزاده و امید به حضوری موفق در تراکتور

تراکتور به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات در بازار تابستانی نیز نتوانست ستاره‌ای را به جمع خود اضافه کند. آنها البته امیدوارند با یحیی گل محمدی که عملکرد خوبی طی فصول گذشته از خود در ذوب آهن به جا گذاشته و جوانان موفقی را تربیت کرده، بتوانند از این خان به سلامت عبور کنند.
یحیی گل محمدی بعد از در اختیار گرفتن تراکتور و در پایان اردوهای آماده سازی این تیم، در نهایت تصمیم به حضور چند ستاره جوان از تیم آکادمی این باشگاه گرفت. یکی از بازیکنانی که امید می‌رود بتواند در این مقطع عملکرد خوبی از خود در جمع آنها به جا بگذارد، امیر اسدزاده است. هافبک میانی جوان تراکتور با حضور در جمع بزرگسالان و عقد قرارداد حرفه‌ای با این باشگاه اکنون انگیزه فوق العاده‌ای دارد تا در کنار محمد ابراهیمی و محمد نوری به تجارب خود بیفزاید و یکی از ستارگان این تیم لقب گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز