روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 53
  • 841
  • 1,328,786
اسدی: امیدوارم بدشانسی‌ها پایان یابد

کاپیتان تیم گسترش فولاد اعلام کرد از نتایجی که به دست آمده ناراحت است و برای جبران نتایج باید مقابل فولاد بهترین نتیجه کسب شود.
مرتضی اسدی درباره نتایج ضعیف تیمش در ۶ هفته ابتدایی لیگ برتر می‌گوید: متاسفانه تیم ما دچار بدشانسی می شود. در دو بازی گذشته عالی کار کردیم اما موقعیت هایمان را یکی پس از دیگری از دست می دهیم. از سوی دیگر پس از چندین موقعیت از دست رفته، یک توپ راحت وارد دروازه مان می شود و نتیجه نمی گیریم. واقعا شرایط سختی است و باید بتوانیم در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.واقعا تحت فشار هستیم. نمیدانم چرا بدشانسی دست از سرمان برنمی دارد. در همین بازی با سایپا ۵ موقعیت خوب گلزنی داشتیم که از دست دادیم. بی دقتی مهاجمان در زدن ضربات آخر باعث این مساله شده است. باور کنید خودمان بیش از همه ناراحتیم و فقط امیدواریم در بازی های آینده جبران کنیم.
وی با اشاره به فشاری که فراز کمالوند تحمل میکند، بیان می کند: من سالها شاگرد کمالوند بودم و او را خوب می شناسم. این مربی بادانش واقعا فشار زیادی را تحمل می کند. وقتی توپ ها وارد دروازه نمی شود، دیگر به مربی ربط ندارد اما همه انتقادها به سمت سرمربی است. انشاءالله از این هفته استارت موفقیت هایمان را می زنیم.
اسدی صحبت هایش را اینطور به پایان می برد: هرطور شده باید فولاد را شکست دهیم. بازی سختی داریم اما دیگر محکوم به پیروزی هستیم تا از این شرایط خارج شویم. شرایطمان خوب است و انشاءالله دیگر اسیر بدشانسی نشویم و بتوانیم نتایج خوبی را رقم بزنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز