روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 663
  • 700
  • 1,332,603
اسرار نخستین زن طلایی پاراتیراندازی ایران

کمیته بین المللی پارالمپیک در گزارشی از توانمندی «ساره جوانمردی» تیرانداز معلول ایران که بازی های پارالمپیک به نشان طلا رسید، نوشت: این تیرانداز طلایی ایران بهترین بودن را در تلاش بیشتر و مطالعه می داند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته بین المللی پارالمپیک، این نهاد بین المللی ورزش معلولان در گزارشی به سه موردی اشاره کرد که «ساره جوانمردی» تاکنون در خصوص آنها حرفی به میان نیاورده است، کمیته بین المللی پارالمپیک نوشت: تیرانداز طلایی ایران می گوید بیشترین کاری که دوست دارم در اوقات فراغت انجام دهم مطالعه است. سعی می کنم تا حد ممکن کتاب بخوانم. احساس می کنم خواندن به من کمک می کند تا تمرکزم بالا برود.
کمیته بین المللی پارالمپیک به نقل از ساره جوانمردی نوشت: در هر وضعیتی علاوه بر تیراندازی، کتاب هم می خوانم. کتابخوانی همچنین سبب می شود از میزان استرس و فشارم کم شود. دانستن اخباری که پیرامون شما می گذرد، می تواند این نتیجه را در بر داشته باشد که گاهی اوقات بر مشکلات فائق آیید.
این بانوی ۳۲ ساله ایران در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر و تپانچه ۵۰ متر میکس در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب مدال طلا شد.
ساره جوانمردی در خصوص دلایل موفقیتش به کمیته بین المللی پارالمپیک می گوید: من متوجه برخی از عادت هایم هنگام انجام رقابت شده ام. به عنوان مثال به طور منظم توقف می کنم تا آب بیشتری بنوشم. همچنین غالبا اسلحه و تجهیزات خود را بررسی می کنم. نباید فراموش کنیم که آماده بودن تجهیزات عامل مهمی در موفق بودن شما است.
کمیته بین المللی المپیک نوشت: شعار ساره جوانمردی این است که برای بهترین بودن تلاش می کنم. این شعاری است که در زندگی و تیراندازی آن را به کار می گیرم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز