روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 754
  • بازدید دیروز: 1,890
  • کل بازدید ها: 487,473
اسلامیان: برای انتخابات لابی نکردم

مشاور عالی رییس فدراسیون و عضو موقت هیات رییسه فدراسیون فوتبال فوتبال گفت: آمده ام تا هر کاری از دستم برمی آید برای فوتبال ایران انجام دهم.
محمود اسلامیان گفت:رییس فدراسیون فوتبال به بنده لطف داشتند. من از تقریبا ۲۵ سال قبل در کنار مسوولیت های مختلفی که داشتم به فوتبال نیز علاقه مند بودم و در کنار این رشته حضور داشتم. فوتبال پدیده ای است که در جامعه وحدت آفرین است. ما باید کمک کنیم تا این کارکرد فوتبال برجسته شود. بنده نیز آمده ام تا در حد توانم به فوتبال کمک کنم.ناراحت نبودم اینجا به شما می گویم که من در انتخابات حتی به یک نفر هم زنگ نزدم و لابی نکردم. مسوولیت اگر به خاطر خدمت باشد وقتی ایجاد نشود آدم به هر دری نمی زند. وقتی دیدم آقای سلطانی فر از مدیران شایسته کشور به عنوان وزیر پیشنهادی معرفی شده اند پذیرفتم تا به فوتبال بیایم و کمک کنم. طی ماه های گذشته هم هر کمکی از دستم بر می آمد انجام دادم. به طور مثال در بحث پرواز چارتر تیم ملی به چین که توسط هواپیمایی آسمان صورت گرفت بنده صحبت هایی را با مسوولان انجام دادم و با مساعدت نهاد ریاست جمهوری آن خواسته برآورده شد. حالا نیز هرکاری بتوانم انجام می دهم. من روز بازی با کره جنوبی که در عصر تاسوعا برگزار شد در ورزشگاه آزادی حضور داشتم. کسی دلش نمی خواست که بازی در آن روز برگزار شود اما وقتی که اجبار شد دیدید که مردم صحنه های ماندگاری را رقم زدند. دیدن آن خیل عظیم جمعیت با لباس های سیاه دیگر در تاریخ تکرار نمی شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز