روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 643
  • 884
  • 1,046,888
اسلحه دزد طلافروشی قلابی از آب درآمد

مرد معتاد که با یک اسلحه وارد طلافروشی شده بود پس از دستگیری مدعی شد صاحب مغازه سرش کلاه گذاشته و برای تسویه حساب آمده است.
هفته گذشته آژیر یکی از طلافروشی‌های پایتخت به صدا درآمد و به‌دنبال اعلام این خبر مأموران کلانتری راهی محل شدند. با حضور در طلافروشی آنها مرد جوانی را دیدند که توسط مرد طلافروش و سه نفر از دوستانش دستگیر شده بود.
مرد طلافروش در تحقیقات گفت: با سه نفر از دوستانم داخل مغازه بودیم که مردی با اسلحه کلت کمری وارد مغازه شد. اسلحه را به سمت من گرفت و تهدید کرد که هر چه طلا داخل ویترین است را به او بدهم. درحالی که قصد داشتم طلاهای داخل ویترین را به او بدهم در یک لحظه آژیر هشدار را به صدا درآوردم.
با شنیدن صدای آژیر رنگ از چهره سارق مسلح پرید و متوجه شدم که اسلحه‌ای که در دست دارد قلابی است. به همین دلیل با اشاره به دوستانم، به سمت سارق رفته و او را خلع سلاح کردیم. زمانی که اسلحه‌اش را گرفتم مطمئن شدم که قلابی بوده است.
سارق مسلح برای تحقیقات در اختیار بازپرس شعبه دوم دادسرای ویژه سرقت قرار گرفت. اما مرد شیشه‌ای نه تنها سرقت را قبول نکرد بلکه مدعی شد صاحب مغازه سرش را کلاه گذاشته است.او گفت: چند روز قبل انگشتر و النگوی طلای مادرم را به مغازه طلافروشی بردم و طلافروش تنها یک میلیون تومان بابت این طلاها به من داد.
بعد از فروختن طلاها وقتی دوستانم از ماجرا با خبر شدند گفتند مرد طلا فروش سرم کلاه گذاشته است و طلاهایی که به او فروخته‌ام خیلی گران‌تر از این مبلغی است که دریافت کرده‌ام.
من هم به نشانه اعتراض و برای دریافت مابقی پولم چندین بار به مغازه طلافروشی رفتم اما او قبول نکرد. هر چه اصرار کردم بی‌فایده بود برای همین تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. اسلحه قلابی را تهیه کردم و به مغازه طلافروشی رفتم. با تهدید اسلحه می‌خواستم پولم را بگیرم که او آژیر خطر را به صدا درآورد و به همراه دوستانش مرا دستگیر کردند.
باتوجه به اظهارات متفاوت سارق جوان، بازپرس بهشتی او را در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت قرار داد تا تحقیقات در رابطه با این موضوع ادامه یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز