روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 821
  • 779
  • 1,330,333
اسکان ۱۳۶ هزار نفر در مراکز رفاهی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

رئیس اداره امور رفاهی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از اسکان ۱۳۶هزار و ۳۷۶ نفر روز مسافر در مراکز اسکان فرهنگیان استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، مالک افشاری اظهار کرد: از آغاز فصل تابستان تاکنون ۱۳۶هزار و ۳۷۶ نفر روز مسافر فرهنگی و دیگر افراد در مدارس و مراکز اقامتی اسکان یافتند.
وی افزود: تابستان امسال علاوه بر مدارس، خانه های معلم، باشگاه فرهنگیان استان و سایر مراکز آماده پذیرش مسافران و گردشگران فرهنگی هستند.
رئیس اداره امور رفاهی آموزش و پرورش استان از دایر بودن خانه های معلم در اغلب شهرهای استان در کنار مدارس، برای پذیرش مسافران خبر داد و افزود: تاکنون ۱۵ هزار و ۱۶۹ خانوار در قالب ۵۴ هزار و ۵۴۷ نفر و ۱۳۶ هزار و ۳۷۶ نفر روز در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان پذیرش شدند.
آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با ۲۳ خانه معلم و مرکز رفاهی، ۲۰۰ مدرسه، ۱۰۰ سوئیت و ۲۰۰۰ اتاق پذیرای مهمانان فرهنگی از سراسر کشور است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز