روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
اسکو کارگاه بزرگ سازندگی

طی مراسمی با حضور شهردار اسکو و جمعی از اعضای شورای اسلامی از خادمان ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی و نیز برگزیدگان برنامه های فرهنگی شهرداری اسکو تجلیل شد.
شهردار اسکو تأکید کرد: اهتمام شهروندان به پرداخت عوارض شهری، بهترین راهکار رشد پروژه های عمرانی به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با اشاره به جایگاه صنعت گردشگری در توسعه رونق اقتصادی، تصریح کرد: اسکو دارای ظرفیت‌های خوب و مناسب گردشگری است که از هر جهت حائز اهمیت و قابل سرمایه‌گذاری است و می‌توان آن را به قطب صنعتی و اشتغالزایی تبدیل کرد.
شهردار اسکو ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد به حاضرین در این مراسم، از تمامی کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری که تا پایان تعطیلات نوروزی در آماده سازی سطح شهر وارائه خدمات مطلوب به مسافرین بصورت شبانه روزی فعالیت نمودند تقدیر و تشکرنموده و افزود: شهرداریها با توجه به رسالت کاریشان از جمله دستگاههای هستنند که در ایام تعطیلات نوروز باید حضور چشمگیری در سطح شهر در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و رفع مشکلات سطح شهر داشته باشند .
وی با اشاره به فعالیت‌های شبانه‌روزی اعضاء ستاد در ایام تعطیلات نوروز امسال، بیان کرد: کار دسته جمعی دوستان ما رضایت کامل و مطلوبی را به دنبال داشت که نتیجه این همکاری و هم‌اندیشی، انتخاب و معرفی شهرداری اسکو به عنوان دستگاه برتر خدمات سفرهای نوروزی ۹۷ شهرستان اسکو در ستاد خدمات سفر شهرستان بود.
مهندس شریفی در ادامه افزایش مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض را نشانه اعتمادشان به مدیریت شهری دانست و تصریح کرد: مدیرت شهری زمانی در اجرای برنامه‌ها و طرح‌های خود موفق خواهد بود که تمامی شهروندان به آن کمک کرده و حضور مسوولانه‌ای در فعالیت‌های شهر داشته باشند.
شهردار اسکو با اشاره به اینکه بودجه سال ۹۷ شهرداری با رویکرد عمرانی و فرهنگی تصویب شده، ، خاطر نشان کرد: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی درکنار اقدامات عمرانی بیش از پیش رخ می‌دهد بطوریکه طبق آمار موجود، هر هموطنی که به شهر اسکو مسافرت می‌کند به تغییرات صورت گرفته در این شهر اذعان می‌کند‌.
شریفی با بیان اینکه دغدغه مدیریت شهری اسکو این است که شهروندان زندگی شاد، با نشاط و پویایی در این شهر داشته باشند، تاکید کرد: معتقدیم اسکو زیباتر و منظم‌تر از وضعیتی که هم اکنون دارد باید باشد.
مهندس شریفی با اشاره به اینکه شهرداری نهادی عمومی است که بودجه آن به‌طور مستقیم از طریق ارائه خدمات به شهروندان و دریافت عوارض حاصل می‌شود، گفت: تأمین امکانات رفاهی در زمینه‌های توسعه و عمران و آبادانی شهر، بهبود وضعیت ترافیک، تأمین فضای سبز، احداث و تجهیز پارک‌های محله‌ای، بهبود وضعیت معابر درون‌شهری و … ازجمله وظایف این دستگاه بوده که اجرایی شدن آن تنها با تعامل شهروندان و پرداخت عوارضات از سوی شهروندان محقق می‌شود.
وی همچنین اهتمام شهروندان به پرداخت عوارض شهری را بهترین راهکار رشد پروژه های عمرانی دانست و اظهار داشت: افزایش مشارکت مردم در پرداخت عوارض کسب و پیشه، نوسازی، صنفی و عوارض خودرو در کنار اقتصادی کردن پروژه‌ها از راه‌های پایدار ساختن درآمد شهرداری می باشد.
گفتنی است در پایان این مراسم از خادمان پرتلاش کمیته خدمات رسانی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی و نیز برگزیدگان برنامه های فرهنگی شهرداری اسکو با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر بعمل آمد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز