روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 93
  • 948
  • 1,355,431
اسیدپاشی در آرایشگاه زنانه

زن جوان که برای سرقت، با ظرف اسید به یک آرایشگاه زنانه رفته بود، زمانی که با مقاومت خانم آرایشگر روبه‌رو شد روی او اسید پاشید وگریخت. اما سه ساعت بعد با ردیابی‌های ویژه پلیسی دستگیر شد.
چند روز پیش ماجرای اسیدپاشی در یکی از آرایشگاه‌های شهرستان نهاوند به پلیس گزارش شد. به دنبال این خبر، مأموران راهی محل شده ودریافتند، اسیدپاشی زمانی اتفاق افتاده که زن جوان سارق، به محض مقاومت صاحب آرایشگاه، به سوی اواسید پاشیده وگریخته است.
همزمان با انتقال مصدوم به بیمارستان، تحقیقات پلیسی در این باره آغاز شد و کارآگاهان با بررسی دوربین‌های مداربسته و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی عامل اسیدپاشی و دستگیری متهم فراری در کمتر از ۳ ساعت شدند.
زن جوان پس ازدستگیری به مأموران گفت: همان روز وقتی به آرایشگاه آمدم، با دیدن طلاهای آرایشگر، وسوسه شده و تصمیم به سرقت گرفتم. به همین خاطر مقداری اسید تهیه کردم و روزحادثه- درحالی که ظرف اسید را برداشته بودم در زمانی خلوت، وارد آرایشگاه شدم. می‌خواستم طلاهای زن جوان را سرقت کنم که با مقاومتش مواجه شدم و برای اینکه بتوانم نقشه‌ام را اجرا کنم روی او اسید پاشیدم.
سرهنگ منصور ملکی، فرمانده انتظامی نهاوند دراین باره گفت: به محض اطلاع پلیس از حادثه، ۴ تیم ویژه برای دستگیری متهم وارد عمل شدند. سرانجام کمتر از سه ساعت متهم متواری شناسایی و دستگیر شد که تحقیقات تخصصی دراین باره ادامه دارد. این درحالی است که هنوز درباره میزان سوختگی قربانی حادثه گزارشی دردست نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز