روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 671
  • 702
  • 1,334,872
اسیدپاشی به خاطر طلاق

زن جوان که از توهین و تحقیرهای همسر «شیشه»ای‌اش به تنگ آمده و او را هدف اسیدپاشی قرارداده بود تا شاید از این طریق شوهر معتادش را راضی به طلاق کند، درحالی که برای دومین بار بازداشت شده است در حضور بازپرس جنایی به تشریح ماجرا پرداخت.
زن جوان از رفتار و آزارهای شوهرش به تنگ آمده بود و دیگر نمی‌توانست او را تحمل کند. پژمان مدام کتکش می‌زد و به برادرش که تازه فوت کرده بود فحاشی می‌کرد.ناسزاگویی‌های پژمان آنقدر ادامه داشت تا اینکه یک ماه قبل خواب برادرش را دید. پسر جوان صورتش را گرفته بود و از پژمان به خاطر کتک‌هایی که به او می‌زد شکایت داشت. همین خواب باعث شد تا مینا در تصمیمی که در سر داشت راسخ‌تر شود و هر بار که شوهرش توهین‌ها را آغاز می‌کرد او بیشتر به تصمیمش فکر می‌کرد.این ماجرا ادامه داشت تا اینکه ساعت ۴ صبح ۱۷ مرداد امسال زمانی که پژمان در خواب بود او مایع تمیز‌کننده را داخل ظرف ماستی ریخت و روی صورت همسرش پاشید. بلافاصله هم با اورژانس تماس گرفت و پژمان به بیمارستان انتقال داده شد.مرد ۳۸ ساله تحت عمل جراحی قرار گرفت و از پوست پایش به صورتش پیوند زدند و از آنجا که در خواب این اتفاق برایش رخ داده بود، چشم‌هایش با نخستین عمل جراحی خوب شد.
اما همان روز اول برادرهای پژمان زمانی که از ماجرای اسیدپاشی با خبر شدند از همسر برادرشان شکایت کردند که بدین‌ترتیب مینا همان روز بازداشت شد. اما با توجه به اینکه پرونده پزشکی ناقص بود، مینا با قرار وثیقه آزاد شد.
بااین حال زن جوان روز شنبه ۴ شهریور برای دومین بار و با اصرار شوهرش برشکایت، بازداشت شد. او روز گذشته زمانی که در مقابل بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفته بود درباره علت اسیدپاشی گفت: «شوهرم دست بزن داشت و مدام توهین و فحاشی می‌کرد. چندین بار خواستم از او طلاق بگیرم اما قبول نکرد. برای همین تصمیم گرفتم کمی تنبیهش کنم تا راضی به طلاقم شود. با همسرم ۱۹ سال قبل آشنا شدم.آن موقع برادرش مستأجر خانه پدرم بود. بعد از مدتی باهم ازدواج کردیم. پژمان قبل از آنکه ازدواج کند اعتیاد داشت اما ترک کرد و بعد از آن به قلیان رو آورد. چهار سال مدام در قهوه خانه‌ها بود که این بار به سراغ شیشه و کراک رفت. او خیلی من و بچه‌هایم را اذیت می‌کرد و برای رهایی از دست رفتارهایش چنین کاری انجام دادم. چند روز قبل در تلگرام خواندم که مرد شیشه‌ای سر بچه‌اش را بریده است. می‌ترسم که این بلا را سر دختر و پسرم بیاورد.»
پس ازپایان بازجویی‌ها، متهم روانه بازداشتگاه شد و قرار است پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی، درباره این پرونده تصمیم گرفته شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز