روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 572
  • 721
  • 1,335,494
اسیدپاشی روی زن ۷۳ ساله

دو مرد موتورسوار که روی پیرزنی در تهران اسیدپاشیده بودند، تحت تعقیب قرار گرفتند.
شامگاه ۲۴ مرداد امسال، صدای «سوختم، سوختم» زنی سالخورده سکوت محله‌ای را در تهران شکست. اهالی وقتی از خانه خارج شدند با زنی سالخورده روبه‌رو شدند که صورتش را گرفته بود و درخواست کمک داشت. اهالی با اورژانس تماس گرفته و درخواست کمک کردند. با حضور امدادگران، زن ۷۳ ساله به بیمارستان منتقل شد.بررسی ماموران نیز در محل حادثه و بیمارستان نشان داد، این زن در حال بازگشت از مطب دکتر به خانه بوده که دو مرد موتورسوار روی او اسید ریخته و فرار کرده‌اند.پس از این حادثه دختر و پسر این زن با مراجعه به دادسرای جنایی تهران با طرح شکایتی خواستار دستگیری عاملان این اسیدپاشی شدند.
پسر این زن به بازپرس مدیرروستا گفت: مستاجر قبلی‌مان با مادرم اختلاف داشت و چندبار او را تهدید کرده بود. یک‌بار وقتی به خانه آمدم، متوجه شدم شیرهای گاز باز است و آتشی در گوشه پارکینگ روشن شده است. سریع آتش را خاموش کرده و شیرهای گاز را بستم. دو بار هم در خیابان به من سوءقصد شد که جان سالم به در بردم. سال گذشته هم فردی در مغازه‌ام مواد مخدر گذاشت و با پلیس تماس گرفت. وقتی ماموران به مغازه‌ام آمدند، آنجا را بازرسی کرده و شیشه پیدا کردند. برای آن زندانی شدم و حالا با سپردن وثیقه آزاد هستم. مدتی است پیامک‌هایی تهدیدآمیز دریافت می‌کنم با این مضمون که مادرم ۵۰ میلیون تومان بدهکار است و باید این پول را پرداخت کنیم.
بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور دستگیری اسیدپاش‌ها را صادر کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز