روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 408
  • 323
  • 1,283,656
اشتبـــاهات ما از پیکان کـــمتر بود

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: از عملکرد حمزه زرینی با وجود ۲۴ ساعت تمرین رضایت دارم.
به گزارش ایسنا، عادل بناکار پس از کسب پیروزی ارزشمند سه بر دو برابر پیکان در هفته نخست لیگ برتر والیبال، درباره این پیروزی اظهار کرد: شاهد یک بازی خیلی خوب از سوی هر دو تیم بودیم و همین حساسیت تا گیم پنجم ادامه داشت. با یک تیم خیلی خوب و ریشه‌دار دیدار کردیم و می‌دانستیم که بازی خیلی سختی را پیش رو داریم. بازیکنانم واقعاً سنگ تمام گذاشتند. فکر می‌کنم درصد اشتباهات ما در ست‌هایی که بردیم پایین‌تر از پیکان بود. پیکان از کادر فنی خوب و بازیکنان شاخصی برخوردار است و در کل از پیروزی در بازی نخست آن هم برابر پیکان بسیار خوشحالم.
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در خصوص اضافه شدن حمزه زرینی به تیم، آن هم ۲۴ ساعت قبل از آغاز دیدار نخست و نیز میزان رضایتش از او در این بازی، گفت: با توجه به وضعیتی که برای باشگاه عمران ساری پیش آمد و از آن‌جایی که ما در پست دریافت‌کننده قدرتی یک بازیکن کم داشتیم، با حمزه زرینی صحبت کردیم و او هم پیشنهاد ما را قبول کرد. ما دو ماه‌ونیم است که با هم تمرین می‌کنیم و زرینی ۲۴ ساعت قبل به تیم ما اضافه شده اما با این وجود چون زرینی سال‌ها با امیر حسینی در تیم‌های مختلف بازی کرده است، در بازی برابر پیکان نیز حسینی به خوبی توانست زرینی را تغذیه کند و در کل از عملکرد زرینی در این بازی راضی‌ام.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز