روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
اشتغال پایدار اساسی ترین و اولویت دارترین هدف دولت

فرماندار شهرستان تبریز گفت: اشتغال پایدار اساسی ترین و اولویت دارترین هدف دولت است.
به گزارش خبرنگاران علیار راستگو در اولین جلسه خود با کارگروه اشتغال این شهرستان با تأکید بر ارایه آمار درست و صحیح از سوی دستگاه ها، اظهار داشت: کارگروه اشتغال از مهمترین کارگروهای شهرستان است و در راستای اهداف دولت در بحث اشتغال و کارآفرینی باید وحدت رویه و فکر اجرایی داشته باشیم و به جدّ همت و تلاش کنیم.
وی با تکیه بر دغدغه های مقام عظمای رهبری در خصوص بحث اشتغال و اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال جدید از سوی ایشان با عنوان حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: بحث اشتغال پایدار اساسی ترین و اولویت دارترین هدف دولت است و در این راستا مسؤولان دستگاه های اجرایی و دست اندرکاران جامعه کسب وکار در شهرستان تبریز باید با تکیه بر خرد جمعی و تعامل سازنده زمینه تقویت تولید داخلی و توسعه اشتغال پایدار را فراهم سازند.
راستگو با بیان اینکه آمار مربوط به طرح ها و پرداختی بانک ها باید توسط کمیته زیرمجموعه کارگروه اشتغال بررسی شود، خواستار استخراج آمار های دقیق از سوی بانک های عامل و مسؤولان اجرایی در طول یک هفته کاری و مطرح سازی آن ها در جلسه آتی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز