روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 1
  • 216
  • 1,374
  • 1,023,635
اشکالات باجه های تلفن های همگانی ناشی از عوامل فیزیکی و محیطی است

مسئول بخش نظارت تلفن هماهنگی شرکت مخابرات از عموم همشهریان در خواست کرد در صورت بروز مشکل با شماره تلفن۲۰۱۱۷ تماس حاصل کنند.
به دنبال تماس و ارسال پیام هایی از جانب برخی از شهروندان در رابطه با بروز مشکل و نقص فنی در باجه های تلفن همگانی سطح شهر تبریز این موضوع را از مسئولان شرکت مخابرات پیگیری کرد.
در پیام های ارسالی شهروندان تبریزی آمده بود: از صد دستگاه باجه تلفن در شهر به سختی می توان باجه ای پیدا کرد که بتوان حرف زد. بعد از وارد کردن کارت تلفن و تماس گرفتن، شخصی که آنطرف تلفن میخواهد جواب بدهد هنگام برداشتن گوشی باجه تلفن اتوماتیک تماس را قطع می کند.
مخاطبان با ارسال این پیام و برخی پیام های دیگر به تحریریه تبریزبیدار، خواستار پیگیری و رفع این مشکل بودند.
در پیگیری های خبرنگار ما و تماس با مسئولان شرکت مخابرات تبریز، موسوی مسئول بخش نظارت همگانی شرکت مخابرات تبریز ضمن رد فراگیر بودن این اشکال، بروز این مشکل را به عوامل فیزیکی و محیطی و استفاده از کارت های تلفن نامعتبر ارتباط داد.
کارت تلفن های ۲ هزار تومانی
قابل استفاده نیستند
موسوی ، در ادامه تاکید کرد: باجه های تلفن همگانی به صورت جداگانه و هوشمند،خدمات رسانی می کنند ولی اگر هر یک از شهروندان گرامی شاهد بروز مشکل در هر یک از باجه های تلفن همگانی بودند شماره باجه محل مورد نظر را به شماره تلفن (۲۰۱۱۷) اعلام کنند تا ماموران رفع خرابی نسبت به رفع مشکلات ایجاد شده اقدام کنند. بخش های نظارتی این مجموعه به طور دائم در حال خدمت رسانی و رفع ایرادات تلفن های همگانی هستند.
وی همچنین تاکید کرد شهروندان گرامی از کارت تلفن های قدیمی ۲۰۰۰تومانی استفاده نکنند زیرا دیگر در سیستم های تلفن همگانی تعریف شده نیستند و کارت های جدید با اعتبار ۴۵۰۰ تومانی معتبر است که می توانند از مراکز مجاز خریداری کنند./تبریز بیدار

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز