روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 828
  • 1,575
  • 1,393,264
اصرار بعضی بر وجود تخلفات گسترده تعجب‌آور بود

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: برای من تعجب‌آور بود که روز اخذ رای بعضی اصرار داشتند که فضایی درباره تخلفات گسترده در انتخابات درست شود.
علی اصغر احمدی با اشاره به ادعای وجود تخلف گسترده در برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: به تمام گزارش‌های نمایندگان نامزدها درباره تخلف در انتخابات رسیدگی می‌کردیم زیرا وظیفه ما اجرای مرّ قانون و جلوگیری از تخلف در انتخابات بود.
وی همچنین گفت: برخلاف آنچه ادعا می‌شد هیچ‌گونه کمبود تعرفه‌ای نداشتیم. به طور متوسط به ازای بیش از پنج شعبه فقط یک تعرفه بدون مهر وجود داشت. ترتیب اسامی نامزدها هم براساس اطلاعیه شورای نگهبان بود و عموما اسامی نامزدها با یک فونت نوشته شده بود. احضار برخی استانداران به دستگاه قضایی نیز به دلیل تشریح عملکرد دولت در جلسات بود.
معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه تخلفات در روز انتخابات به خصوص در مورد انتخابات ریاست جمهوری آنقدر ناچیز بود که اصلاً قابل ذکر نیست تصریح کرد: رسیدگی به تخلفات رسانه‌ها در دوره انتخابات در حال رسیدگی است و امیدوارم قضات شریف، با رعایت عدل و انصاف به گزارش‌ها را رسیدگی کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز