روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 670
  • 702
  • 1,334,871
اصغر ابراهیمی: تیم یکدستی را به یونیورسیاد می‌بریم

مربی تیم ملی وزنه برداری می گوید به دلیل در پیش داشتن رویدادهای دیگر امکانش نبود از ۱۰۰درصد توان برای بازی های یونیورسیاد استفاده کنند با این حال سعی کردند تیم یک دستی را جمع کنند.
اصغر ابراهیمی در گفتگو با ایسنا درباره ی وضعیت وزنه برداران اعزامی به بازی های یونیورسیاد (المپیک دانشجویان) در چین تایپه بیان کرد: ما اسامی هفت ورزشکار را برای یونیورسیاد اعلام کرده ایم. امیدوارم برای این تیم که با همت رییس فدراسیون و هماهنگی که بین دو فدراسیون وزنه برداری و ورزش های دانشگاهی تشکیل شد، اتفاق خوبی رخ دهد. تمرینات این تیم زیر نظر کادرفنی تیم ملی وزنه برداری انجام گرفت و خود من به عنوان سرمربی همراه ورزشکاران هستم. همچنان هم اردوی نفرات اعزامی به بازی های دانشجویان با ملی پوشان وزنه برداری برگزار می‌شود. البته با توجه به نزدیک بودن بازیهای دانشجویان جهان برنامه تمرینی آنها کمی متفاوت است.
ابراهیمی در مورد اینکه سطح رقابت در بازی های یونیورسیاد همیشه بالا بوده و امکان مدال آوری ایران در این رقابتها چقدر است، تصریح کرد: ما بازی های داخل سالن آسیا را در پیش داریم که برایمان خیلی مهم است و پس از آن مسابقات قهرمانی جهان را داریم و شرایطش نیست از ۱۰۰ درصد توان و نفرات اصلی مان برای بازی های یونیورسیاد استفاده کنیم چرا که در این صورت رویدادهای بعدی ر از دست می دهیم. بنابراین به خاطر نزدیکی این رویدادها ناچار شدیم تیم را چند قسمت کنیم. تعدادی از نفرات را برای بازی های یونیورسیاد می بریم. کسانی که عملکرد قابل قبولی در چین تایپه داشته باشند را به بازی های داخل سالن خواهیم برد. از کسانی هم که در بازی های ترکمنستان نتیجه خوبی بگیریند در مسابقات جهانی استفاده می کنیم. در کل سعی کردیم تیم یک دستی را برای یونیورسیاد جمع کنیم و امیدمان به این قضیه هست که در بعضی اوزان هم کسب مدال داشته باشیم.
مربی تیم ملی درباره شرایط ملی پوشان وزنه برداری در پایان اردوی ورزقان گفت: به جز آسیب دیگی که برای رامین ربیعی رخ داد، در اردوی ورزقان مشکل خاص و جدی پش نیامد. البته آن بیشتر یک حادثه بود زیرا در زیر یک وزنه سبک این اتفاق برای ربیعی رخ داد. او جزو نفراتی بود که برای بازی های دانشجویان جهان و داخل سالن آسیا برایش برنامه داشتیم و شاید برای مسابقات جهانی هم نیم نگاهی به او بود اما متاسفانه این مشکل برایش پیش آمد.
او ادامه داد: با وجود تمرینات سنگینی که در ورزقان داشتیم، در کل بقیه وزنه برداران شرایط مطلوبی دارند. البته این مرحله اول اردو بود و بدن ها مقداری از آن سطح آمادگی مطلوب برای پذیرفتن تمرینات سنگین دور بود. با این حال خدا را شکر می‌کنیم که ملی پوشان در این مدت خوب پیش رفتند و همه همکاری کردند.
ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که در مرحله دوم اردوی تیم ملی تنها سعید علی حسینی به جمع ملی پوشان اضافه می شود، تاکید کرد: ما لیست جهانی را هنوز رد نکرده‌ایم و برای اضافه کردن نفرات دیگری به لیست زمان داریم. با سعید علی حسینی هم در تماس هستیم.فرصت هنوز برای کسانی که مدعی این هستند که به لیست اضافه شوند، وجود دارد. مطمئنا از آنها تست تمرینی می‌گیریم و اگر آماده باشند حتما از وجودشان استفاده می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز