روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
اصلاح الگوی عرضه گوشت در تبریز

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز از عرضه گوشت تازه بسته بندی شده در اوزان مختلف تا آخر شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: با راه اندازی واحد بسته بندی ، گوشت و آلایش های خوراکی، گوشت به صورت بسته بندی استاندارد در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
حیدر شعبان پور با بیان این مطلب افزود: عرضه گوشت تازه به صورت بسته بندی شده از مبدا و عرضه مستقیم آن برای مصرف کنندگان گامی جدید در ارائه خدمات شهرداری تبریز در این زمینه است.آلایش های خوراکی گوشت دامی مانند (کله پاچه، سیرابی، جگر) در حال حاضر به صورت فله ای عرضه می شود و این شرایط فاصله زیادی با استانداردهای جهانی عرضه مواد غذایی دارد و شهرداری تبریز برای بسته بندی استاندارد از مبدا گوشت و آلایش های گوشت دامی با هدف افزایش میزان رضایتمندی شهروندان اهتمام ویژه دارد.احداث صنایع جانبی کشتارگاهی بستر مناسبی برای ایجاد درآمد پایدار شهرداری تبریز فراهم می کند.
وی از احداث سالن کشتار طیور در کشتارگاه صنعتی تبریز خبرداد و اظهار داشت: کشتارگاه صنعتی ۱۵ هکتاری شهرداری تبریز با راه اندازی کشتارگاه طیور به یک مجتمع عظیم تبدیل خواهد شد و شهروندان با صرف هزینه کمتر می توانند گوشت مورد نیاز خود را متناسب با سلیقه های مختلف بسته بندی تهیه کنند.
شعبانپور اضافه کرد: هزینه برآورد شده برای راه اندازی کشتارگاه طیور، بالغ بر ۲ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.
وی با اشاره به پیش بینی این میزان اعتبار در راستای اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است، متذکر شد: حجم بالای خدمات کشتارگاهی طیور با در نظر گرفتن افزایش میزان تقاضا یکی از شاخصه های این سازمان محسوب می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز