روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 1,128
  • بازدید دیروز: 1,131
  • کل بازدید ها: 527,762
اصلاح الگوی عرضه گوشت در تبریز

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز از عرضه گوشت تازه بسته بندی شده در اوزان مختلف تا آخر شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: با راه اندازی واحد بسته بندی ، گوشت و آلایش های خوراکی، گوشت به صورت بسته بندی استاندارد در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
حیدر شعبان پور با بیان این مطلب افزود: عرضه گوشت تازه به صورت بسته بندی شده از مبدا و عرضه مستقیم آن برای مصرف کنندگان گامی جدید در ارائه خدمات شهرداری تبریز در این زمینه است.آلایش های خوراکی گوشت دامی مانند (کله پاچه، سیرابی، جگر) در حال حاضر به صورت فله ای عرضه می شود و این شرایط فاصله زیادی با استانداردهای جهانی عرضه مواد غذایی دارد و شهرداری تبریز برای بسته بندی استاندارد از مبدا گوشت و آلایش های گوشت دامی با هدف افزایش میزان رضایتمندی شهروندان اهتمام ویژه دارد.احداث صنایع جانبی کشتارگاهی بستر مناسبی برای ایجاد درآمد پایدار شهرداری تبریز فراهم می کند.
وی از احداث سالن کشتار طیور در کشتارگاه صنعتی تبریز خبرداد و اظهار داشت: کشتارگاه صنعتی ۱۵ هکتاری شهرداری تبریز با راه اندازی کشتارگاه طیور به یک مجتمع عظیم تبدیل خواهد شد و شهروندان با صرف هزینه کمتر می توانند گوشت مورد نیاز خود را متناسب با سلیقه های مختلف بسته بندی تهیه کنند.
شعبانپور اضافه کرد: هزینه برآورد شده برای راه اندازی کشتارگاه طیور، بالغ بر ۲ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.
وی با اشاره به پیش بینی این میزان اعتبار در راستای اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است، متذکر شد: حجم بالای خدمات کشتارگاهی طیور با در نظر گرفتن افزایش میزان تقاضا یکی از شاخصه های این سازمان محسوب می شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز