روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 484
  • 582
  • 997,227
اصلاح و بازسازی ۳ هزار مترمربع از پیاده‌راه‌های سطح منطقه ۴

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار، اکبر امجدی با اشاره به ضرورت ساماندهی و اصلاح زیرساخت‌های شهری، افزود: در همین راستا و با هدف ارتقای کیفیت و استانداردسازی معابر شهری، عملیات کف‌سازی خیابان ۲۲ بهمن در محدوده بازار ابزار، امتداد خیابان اره‌گر و جاده سنتو و خیابان خیام تقاطع شهریار در حال اجرا است.
وی حجم عملیات را بیش از ۳هزار مترمربع را اعلام کرد و تصریح کرد: در این عملیات، تخریب کف‌سازی‌های فرسوده و مستهلک و اجرای کفپوش جدید با زمان‌بندی مشخص اجرا می‌شود. شهردار منطقه۴ یادآور شد: بخشی از این عملیات، شامل مناسب سازی محیطی در معابر است که با پیش بینی کف سازی ویژه، رمپ های مناسب و سطوح شیبدار، در دست طراحی است.
اکبر امجدی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح‌ها با هدف تسهیل در رفت‌و‌آمد شهری و ارتقای کیفیت معابر، بهبود سیمای شهر و در نهایت استانداردسازی معابر پیگیری می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز