روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 52
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,937
اصلاح خطاهای گذشته از اقدامات ارزشمند دولت است

اصلاح خطاهای گذشته از اقدامات ارزشمند دولت است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه معارضان زیاده خواه و ساختگی مانع رونق تولید در بخش معدن استان هستند، گفت: اصلاح خطاهای گذشته از اقدامات ارزشمند دولت روحانی بوده و این دولت مصصم به رفع خطاها و مشکلات طرح هاست.
اسماعیل جبارزاده، در بیست و پنجمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان افزود: دولت تلاش می کند با برگزاری نشست های مختلف با حضور مدیران دستگاه ها و بخش خصوصی موانع موجود بر سر راه طرح ها و بخش خصوصی را برطرف کند.
وی با اشاره به مشکلات موجود در خصوص زندان تبریز و محل زندان جدید این شهر یادآور شد: انتقال زندان تبریز به خارج شهر از خواسته های مردم تبریز بوده و در این راستا اقدام های لازم انجام شده است.
استاندار آذربایجان شرقی از اخذ مجوز واگذاری فضای زندان فعلی این شهر به شهرداری از رئیس قوه قضائیه خبر داد و اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه، شهرداری نیز در ازای این کار، اقدام به احداث زندان جدید این شهر می کند.
جبارزاده با بیان اینکه زندان جدید در سطح ۱۹ هکتار احداث می شود، ادامه داد: معارض ۳۰۰ متر مربع از فضای زندان جدید مانع از آغاز عملیات اجرایی آن بود که با خرید این زمین از سوی شهرداری این مشکل نیز برطرف می شود.
وی گفت: با تامین منابع لازم و انجام توافق با پیمانکاران استان این طرح زودتر از زمان پیش بینی شده اجرا می شود.
رئیس اتاق بازرگانی تبریز نیز در این جلسه با اشاره به بازدید اعضای اتاق از زندان این شهر گفت: اگر اقتصاد منطقه از رونق بیشتری برخوردار شود تعداد زندانیان جامعه کاهش می یابد.
صمد حسن زاده با بیان اینکه بیکاری و نبود اشتغال از عمده دلایل ارتکاب جوانان به کارهای خلاف است، افزود: زندان تبریز با مشکلات زیادی از نظر فضای فیزیکی مواجه است و در شان مردم این شهر نیست که در صورت احداث زندان جدید و انتقال آن به این محل، این مشکلات مرتفع می شود.
وی خواستار کمک شهرداری و سایر                     دستگاه های ذیربط برای سرعت بخشی در احداث زندان جدید و انتقال زندانیان به آن شد و گفت: این اتاق آماده همکاری در این زمینه است.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با بیان اینکه زندان تبریز فرسوده است، گفت: مشکل خاصی در این زندان وجود ندارد و فضای فیزیکی آن نیازمند تعمیر و مرمت است.
حجت الاسلام حکمت علی مظفری با اشاره به اینکه مدیران استان مصمم به حل مشکل محل جدید زندان تبریز هستند، افزود: در صورت انجام مقدمات لازم تا پایان سال برای احداث زندان جدید، از سال آینده شاهد شروع احداث آن خواهیم شد.
صادق نجفی، شهردار تبریز نیز در این جلسه برای رفع مشکل معارض زمین جدید زندان تبریز و خرید این زمین قول مساعد داد.
در این جلسه مقرر شد اتاق بازرگانی تبریز اقدام به تعمیر فضای فیزیکی زندان کنونی تبریز کند.
** استاندار: معارضان زیاده خواه و ساختگی مانع از تولید در بخش معدن هستند
استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به مشکلات موجود در بخش معدن، گفت: معارضان زیاده خواه و ساختگی به ویژه در مناطق روستایی مانع تولید در بخش معدن بوده و برخورد سیستم قضائی با آنان ضروری است.
جبارزاده با تاکید بر رعایت حق و حقوق مردم و افراد محق در رسیدگی به پرونده های مربوط به بخش معدن، افزود: خانه معدن لیست معارضان زیاده خواه را که مانع تولید معادن می شوند به دستگاه قضائی ارایه کند تا به آن ها رسیدگی شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز