روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 204
  • 416
  • 1,296,595
با انتقال پایتخت از تهران به شهری دیگر موافقم

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ضمن حمایت از انتقال پایتخت سیاسی ایران به شهری دیگر، گفت: به دلیل مشکلات موجود در حال حاضر امکان تحقق این موضوع وجود ندارد و شاید در آینده این فضا فراهم شود.
شهاب الدین بیمقدار در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درخصوص انتقال پایتخت از تهران به شهری دیگر به نتیجه رسیده است، اظهار داشت: جهت بررسی موضوع و ارزیابی درصد تحقق این پیشنهاد هیئتی تشکیل داده‌ایم اما فعلا کلیات موضوع تبدیل به طرح نشده است.
وی با بیان اینکه پیش‌تر در برنامه‌ی پنجم توسعه انتقال پایتخت از تهران به شهری دیگر تصویب شده بود، در تشریح نظر شخصی‌اش پیرامون این پیشنهاد، خاطرنشان ساخت: با انتقال پایتخت موافقم و در دیگر کشورها نیز بارها پایتخت‌های سیاسی را جابجا کرده‌اند اما در مقطع فعلی به دلیل مشکلات و حساسیت‌های موجود امکان انتقال پایتخت ایران وجود ندارد.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در پاسخ به این سوال که نام پنج شهر نامزد پایتختی ایران چیست، تصریح کرد: این موضوع فعلا در دست مطالعه است و نام هیچ شهری مطرح نشده است؛ اینکه می‌گویند از پنج شهر نام برده شده و یکی از آن‌ها پایتخت سیاسی ایران خواهد شد، دروغ است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز