روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 903
  • 969
  • 1,385,179
اصلاح و توسعه فضای سبز منطقه غرب تبریز

مدیر فضای سبز شهرداری منطقه ۶ تبریز گفت: عملیات حذف شاخه های خشک درختان سطح فضای سبز و معابر اصلی و فرعی غرب تبریز توسط واحد فضای سبز منطقه تبریز اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، مهدی عربشاهی اظهار داشت: عملیات هرس و حذف شاخ و برگ های خشک درختان در غرب تبریز به منظور اصلاح و توسعه فضای سبز سطح حوزه توسط همکاران واحد فضای سبز معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه اجرا شد.
وی افزود: براساس این گزارش، در این عملیات که از نیمه دوم اردیبهشت ماه آغاز شده تمام درختان سطح حوزه ساماندهی و شاخه های خشک سطح منطقه حذف و جمع آوری شد.
به گفته مدیر فضای سبز شهرداری منطقه ۶ تبریز، چنانچه موردی نیز از دید و منظر کارگزاران فضای سبز منطقه به دور مانده است با اعلام شهروندان محترم و ساکنان معزز منطقه در کمترین زمان ممکن نسبت به اجرا عمل خواهد شد.
وی تاکید کرد: اغلب درختان در اثر شرایط اقلیمی و جغرافیایی بطور طبیعی دچار خشکیدگی شده و محلی برای زمستان گذران آفات می شود که در این شرایط نیاز به رسیدگی و حذف شاخ و برگ های خشکیده وجود دارد.
عربشاهی یادآور شد: حذف درختان و شاخ و برگ های خشکیده بطور علمی و با هماهنگی واحد حفظ و گسترش سازمان پارکها صورت گرفته و موجب جوان سازی درختان و کاهش آفات در سطح منطقه خواهد شد.
گفتنی است، مساحت کل فضای سبز شهرداری منطقه ۶ حدود ۱۰۴ هکتار عنوان شده است.
لازم بذکر است، شهروندان عزیز و ساکنان محترم سطح حوزه شهرداری منطقه ۶ درصورت لزوم می توانند از طریق آدرس الکترونیکی m6.tabriz@gmail.com نسبت به اطلاع رسانی و ارسال درخواست های خود اقدام نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز