روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 309
  • 702
  • 1,334,510
اصلی‌ترین هدفمان اتمام بزرگراه اهر – تبریز است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی اصلی‌ترین هدفمان به سرانجام رساندن پروژه بزرگراه اهر – تبریز عنوان کرد.
بیت اله عبدالهی افزود: در این خصوص اقدامات لازم انجام گرفته و امیدواریم با تأمین اعتبارات و بودجه لازم بتوانیم شاهد اتمام این پروژه در آینده نزدیک باشیم.
وی گفت: شهرستان اهر و منطقه ارسباران دارای جاذبه‌های گردشگری و توریستی فراوانی است که می‌تواند منجر به رشد و توسعه اقتصادی شود، ولی متأسفانه عدم وجود راه مواصلاتی با اطمینان از جمله راه اهر – تبریز مانع توسعه منطقه شده است.
نماینده اهر و هریس در مجلس گفت: طبق وعده‌های مسئولین امسال باید شاهد زیر بار ترافیک رفتن ۳۵ کیلومتر از این بزرگراه باشیم که این امر در رونق اقتصادی و صنعت گردشگری می تواند تأثیر بسزایی داشته باشد.
وی در ادامه یکی از معضلات اساسی شهرستان اهر را کمبود اشتغال و بیکاری جوانان برشمرد و افزود: باید در زمینه اشتغال جوانان تمام تلاش خود را انجام دهیم. ودر این راستا وجود معادن و مناطق گردشگری را در جذب سرمایه در جهت ایجاد اشتغال و درآمد بسیار مهم است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز