روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 313
  • 407
  • 1,282,544
اصولگرایان به اجماع نرسند در انتخابات شکست می خورند

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و دبیرکل جمعیت جانبازان،گفت: اصولگرایان چاره ای جز رسیدن به یک نامزد واحد در انتخابات رئیس جمهوری سال ۹۶ ندارند و اگر به اجماع نرسند شکست می خورند.
مجتبی شاکری، در پاسخ به این سوال که آیا این جمعیت در انتخابات ۹۶ حول محور جامعتین فعالیت انتخاباتی خواهد کرد؟ افزود: مجموعه نیروهای انقلابی از نظر عقلی ، منطقی و حتی بر اساس نظرسنجی باید یک نامزد داشته باشند و اگر اجتماع نکنند و به اجماع نرسند بدون شک مانند دوره گذشته شکست خواهند خورد.
به گفته وی، برای نامزد شدن در انتخابات، کسانی که در مجموعه قرار دارند خود را در معرض عموم قرار دهند، اما نباید دل به افراد بست و اگر کسی را نخواستند نباید به او بر بخورد و اگر به کسی گفتند در صحنه حضور داشته باشد باید به او رای دهند.
شاکری خاطرنشان کرد:برای اینکه در انتخابات شکست نخوریم این تقیدهای کاذب را باید کنار گذاشت و هرکسی را آقایان موحدی کرمانی،یزدی و مصباح یزدی گفتند، اصولگرایان باید به همان فرد رای دهند و این فرمول روشنی است.
وی درباره احتمال بازگشت محمود احمدی نژاد به جمعیت ایثارگران نیز گفت:مساله جدا شدن احمدی نژاد ربطی به رئیس جمهوری او نداشت و او پیشتر از این جمعیت کناره گیری کرده بود.
شاکری گفت: منع احمدی نژاد همان است که مقام معظم رهبری در فرمایشات خود در درس خارج از فقه فرمودند و حضور وی به مصلحت نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز