روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 815
  • 779
  • 1,330,327
اصولگرایان می دانند عملکرد طیف احمدی نژاد قابل دفاع نیست

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: احمدی نژاد به جای آنکه پاسخگوی عملکرد هشت ساله خود باشد، از فضای انتخابات برای مطرح کردن مجدد خود استفاده می‌کند.
قربانعلی قائمی در گفت‌وگو با خبر نگاران ، درباره تحرکات سیاسی و انتخاباتی اخیر احمدی نژاد اظهار کرد: هر شهروندی تا زمانی که به صورت رسمی و قانونی محروم نشده باشد، حق دارد نظرات خود را درباره مسائل سیاسی بیان کند و این حق را نباید برای هیچ کسی نادیده بگیریم، اما احمدی نژاد دنبال مطرح کردن دوباره خود است.
وی در ادامه افزود: بعد از پایان دولت دهم، احمدی نژاد برای فرار از پاسخگویی به افکار عمومی درباره عملکردش، خود را به حاشیه برد، اما پس از چهار سال او از فضای انتخاباتی کشور به نفع اهداف خود استفاده می کند و به اشکال مختلف خود را مطرح می کند. این در حالی است که او باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.
دبیر حزب اعتماد ملی استان تهران همچنین تصریح کرد: او وعده هایی به مردم داده که آنها را محقق نکرده است. چه کسی وعده هر فرزند یک میلیون تومان، هر ایرانی پنج هزار تومان، بزرگ شدن سفره های مردم و سایر وعده های او را از یاد برده باشد؟ در یک مناظره معمولی می توان عملکرد احمدی نژاد را زیر سوال برد. الان هم سال ۸۸ نیست که بگم بگم‌ها را مطرح کند.این فعال سیاسی اصلاح طلب درباره تناقض میان رفتار و گفتار احمدی نژاد گفت: آیاشخصیت های طیف احمدی نژاد بدون تناقض معنا دارند؛ و این افراد را بدون مشخصه تناقض گویی می توان تعریف کرد؟ اکنون آنها سعی می کنند با اظهارات و وعده هایی، بخشی از مردم را در کوتاه مدت خوشحال کنند، در حالی که مردم آگاه شده اند و فریب آنها را نمی خورند.وی درباره سکوت اصولگرایان نسبت به فعالیت های اخیر احمدی نژاد نیز اظهار کرد: اصولگرایان می دانند عملکرد طیف احمدی نژاد در دولت نهم و دهم با و اصول کشور داری سازگاری ندارد و قابل دفاع نیست. پس باید از او فاصله بگیرند. فاصله معنا دار اصولگرایان با طیف احمدی نژاد از این جهت قابل بررسی است.وی در پایان گفت: او به این سوال در دوران ریاست جمهوری اش پاسخ داده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز