روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 51
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,598
اصولگرایی در حال پوست‌اندازی است

یک فعال‌سیاسی اصولگرا با بیان اینکه قالیباف نمی‌خواهد صریح و آشکار عدول خود را از اصولگرایان بیان کند، گفت: این موضوع تحت عنوان نواصولگرایی مطرح می‌شود اما می‌خواهد اعلام کند اصولگرایان سنتی دیگر جوابگوی جامعه نیستند.
حجت‌الاسلام محسن‌ غرویان در گفت‌‌وگو با خبرنگاران درباره بحث نواصولگرایی که با هدف تغییر در کنش جریان اصولگرایی مطرح شده است، گفت: اصطلاح اصولگرایی و اصلاح‌طلبی قبل از اعتدال‌گرایی مطرح بود و اعتدال را آقای روحانی از چهار سال قبل مطرح کردند و به نظر من مسئله اعتدال‌گرایی نشان‌دهنده این بود که اصولگرایی و اصلاح‌طلبی مفهوم و کارکرد سیاسی و فرهنگی خود را از دست داده است و اعتدال‌گرایی آمد و جای آن را پر کرد.
این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه مفهوم پیشنهاد نواصولگرایی نشانه‌ای از آن است که اصولگرایی دچار ابهام و اضمحلال شده است،و برخی اصولگرایان خودشان هنوز نمی‌دانند اصولگرایی یعنی چه و در درون خود دچار تشتت آرا شده‌اند و مسئله جمنا این موضوع را به خوبی نشان داد.
غرویان با تاکید بر اینکه اصولگرایی در حال پوست‌اندازی است، تصریح کرد: نواصولگرایی که قالیباف آن را مطرح کرد نشانگر این ادعا است و نکته اساسی این است که اصولگرایان در انتخابات اخیر نشان دادند از مردم خیلی فاصله گرفته‌اند، یعنی رای مردم درست برخلاف آن چیزهایی است که اصولگرایان با عنوان اصولگرایی مطرح می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز