روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 20
  • 841
  • 1,328,753
اطلاع رسانی روابط عمومی ها باید به صورت دقیق و جامع باشد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اطلاع رسانی روابط عمومی ها باید به صورت دقیق و جامع باشد.
به گزارش خبرنگاران، رحیم شهرتی فر در جمع مدیران روابط عمومی استان گفت: روابط عمومی ها مسئول انتقال دهنده اطلاعات درست هستند و باید اطلاعات و اطلاع رسانی به صورت دقیق و جامع ارایه شود.
وی گفت: روابط عمومی کار رسانه ای نیز انجام می دهد و باید بدانند که سوال درست بپرسند که بتوانند دردی از آلام مردم حل کنند و از سوال ها و ارایه پاسخ کلیشه ای پرهیز کنند.
شهرتی فر با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: الان در چهل سالگی انقلاب ما باید بتوانیم کار نامه و عملکرد این دوران را نشان داده و با آمار و مقایسه عملکرد دو دوران یعنی قبل انقلاب و بعد از آن را نشان دهیم و جمع آوری اطلاعات سازمان و آرشیو آن به موقع تهیه و نگهداری شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی افزود: انتخاب کردن و انتخاب شوندگان از موهبات انقلاب اسلامی هستند و این نشان از اصل دموکراسی این حکومت علوی است و باید این روش دموکراسی در زندگی و ادارات نهادینه شود و تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی ها در استان یک کار شایسته است و باید این مهم تقویت شده و این تشکل حمایت شود.
وی ابراز داشت: انتظار از مسئولین روابط عمومی این است که افکار عمومی داخل و خارج را با عملکرد دستگاه ها و ادارات آشنا سازند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز