روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 82
  • 899
  • 1,048,499
اظهارات پورابراهیمی علیه پزشکیان کذب محض است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در خصوص استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در مجلس گفت: استیضاح وزیر کار آبروریزی بود.
شهاب الدین بیمقدار در گفتگو با خبرنگاران در این خصوص با اشاره به اینکه جلسه استیضاح افتضاح بود، گفت: استیضاح باید از روی عملکرد باشد نه از روی مسائل شخصی. امروز نمایندگان مخالف مسائل شخصی وزیر کار را مطرح کردند.
وی سپس در خصوص اظهارات پورابراهیمی علیه دکتر پزشکیان گفت: اظهارات پورابراهیمی علیه دختر دکتر پزشکیان کذب محض است. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خیلی کار بد و اشتباهی انجام داد.
بیمقدار با بیان اینکه دختر دکتر پزشکیان به خاطر پدرش درجایی استخدام نشده است و همه هم این را می دانند، افزود: امروز قرار شد به رفتار و گفتار این نماینده مردم کرمان در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رسیدگی فوری صورت گیرد.
وی سپس در خصوص راه حل مشکلات فعلی کشور گفت: مردم دیگر به دولت و مسئولان ارشد کشور اعتماد ندارند، اگر می خواهیم مشکلات حل شود باید اعتماد مردمی را بدست آوریم.
این نماینده مردم تبریز افزود: باید با فساد به صورت سریع و جدی و قاطعانه برخورد شود. آنهایی که از امکانات فوق قانونی بهره مند هستند باید از اقتصاد دست بکشند.
وی گفت: برخی ها آنقدر نفوذ و قدرت دارند که نه استاندار می تواند برابر تخلف آنها حرفی بزند و نه فرماندار و مدیر دولتی!
بیمقدار در خصوص مذاکره ایران با ترامپ و آمریکایی ها نیز اظهار داشت: مذاکره با آمریکا قبیح نیست. امروز شنیدم که نخست وزیر عراق هم گفته که ما از تحریم ایران پیروی می کنیم.
وی در خصوص بسته ارزی جدید دولت نیز گفت: این بسته مثل مسکن کوتاه مدت است. باید توجه ویژه ای به رونق صادرات داشته باشیم.
وی سپس با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی را باید از خودمان شروع کنیم، گفت: خواهش عاجزانه ای دارم که سهام ارگان های اقتصادی که زیر نظر مسئولین ارشد نظام اداره می شوند از طریق بورس به مردم دهک های پایین جامعه اختصاص یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز