روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
اعتبارات دولتی در شأن آذربایجان‌شرقی نیست

یعقوب شیویاری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان استان با معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت در این جلسه تذکر اینکه اعتبارات دولتی آنچنان که در شأن استان باشد نیست را دادیم، گفت: معاون اول رئیس جمهور قول مساعد در این خصوص را دادند تا برای تزریق اعتبارات به صورت کامل در استان تلاش کنند تا استان از نظر توسعه صنعتی گسترش یابد زیرا طبق برآورد استان آذربایجان‌شرقی رتبه سوم در صنعت کشور را دارد.
نماینده مردم میانه خاطرنشان کرد:کشور ایران با بحران شدید آبی برخوردار است و استان هم جدا از این موضوع نیست و دریاچه ارومیه نیز دچار همین بحران شده است و اگرچه نام دریاچه ارومیه است ولی بخش عظیم آن شامل استان آذربایجان‌شرقی است که مناطق زیادی از آن طریق ارتزاق می‌کردند.
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبات در حوزه راه و حمل و نقل اظهار کرد: در این جلسه موضوع دوبانده شدن مسیر ریلی تبریز- تهران مطرح شد که جزو برنامه‌های دولت بوده ولی به علت عدم تزریق اعتبارات و کم‌کاری پیمانکاران این پروژه سرانجام نگرفته است.
وی افزود: خط ریلی میانه – تبریز نیز جز یکی از پروژه‌های ملی بوده که پایان سال این پروژه تا بستان‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد و اگر ۱۵۰ میلیارد تومان نیز تزریق شود ادامه پروژه تا سال آینده به اتمام خواهد رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز