روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 106
  • 749
  • 1,336,591
اعتبارات ملی تبریز ۲۰۱۸ نهایی می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از جذب ۱۰۱ میلیارد تومان به پروژه‌های گردشگری استان برای اخذ اعتبارات و تسهیلات مورد نیاز خبر داد.
مرتضی آبدار در جلسه هماهنگی تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به بخش مهمی از اقدامات انجام شده در استان بر اساس مصوبات قبلی این جلسات، گفت: در روزهای آتی، دکتر مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برای نهایی کردن اعتبارات تبریز ۲۰۱۸ با معاون اول ریاست جمهوری دیدار کرده و پس از آن تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
مرتضی آبدار افزود: در راستا ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز گردشگری در استان ۱۰۱ میلیارد تومان پروژه به صندوق توسعه ملی معرفی شده است در حالی که در پنج سال گذشته ۵۱ میلیارد تومان به این موضوع در مجموع اختصاص داده شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی همچنین از تمامی دستگاه‌های اجرایی دخیل در امر رویداد فرهنگی- تاریخی تبریز ۲۰۱۸ خواست که نهایت همکاری لازم را در این راستا انجام دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز