اعتدال، عقلانیت و میانه روی ویژگی اصلی آیت الله هاشمی بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اعتدال، عقلانیت و میانه روی ویژگی های بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.
رضا صالحی امیری در جمع خبرنگاران افزود: شخصیتی بزرگ و پدری انقلابی را از دست دادیم و ایران در سوگ شخصیتی است که همه عمر خود را در خدمت ملت و انقلاب بود.
وی اظهار کرد: امروز همه ملت ایران عزادار هستند ، چیزی که امروز در این سرزمین تحت عنوان امنیت و شرافت، وفاق و انسجام ملت وجود دارد، مدیون شخصیت هایی بزرگی همچون آیت الله هاشمی رفسنجانی است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی از ابتدای انقلاب، خارج از جناح بندی های سیاسی مسیر انقلاب و اسلام را پیش گرفتند و اخیرا در دیداری که با ایشان(پس از رای اعتماد مجلس) داشتم فرمودند خوشحالم از این انتخاب و توصیه کردند که مسیر اعتدال را دنبال کنید که راه نجات کشور است.
صالحی امیری تصریح کرد: اعتدال یعنی درک درد مردم، اینکه ما ارزش های نظام و انقلاب را پاس بداریم. وی تصریح کرد: آیت الله هاشمی شخصیت بزرگی بودند که از جامعیت لازم برخوردار بوده و در دفاع از مرزهای انقلاب اسلامی دچار تشکیک نشدند.
وی گفت: آیت الله هاشمی و شخصیت هایی مثل ایشان نقش بی بدیلی در استمرار انقلاب داشتند، امروز اگر جامعه ما امن است به خاطر زحمات و خدمات این بزرگان است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz