روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
اعتراض مجید جلالی به تعویق در مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال

بخش رسانه‌ای باشگاه پیکان با انعکاس انتقادات مجید جلالی سرمربی تیم پیکان درباره تعویق در مسابقات لیگ برتر نوشت: «در حالی که پیش از این اعلام شده بود مراسم قرعه کشی هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر پنج شنبه هفته جاری (۱۵ تیر) برگزار خواهد شد، روز گذشته رئیس سازمان لیگ اعلام کرد این مراسم یکشنبه هفته آینده، یعنی ۱۸ تیرماه برگزار خواهد شد.
این در حالی است که تمام تیم های لیگ برتر دوران آماده سازی خود را سپری می کنند و مشخص شدن تکلیف قرعه کشی و حریفان تیم ها، می توانست به آنها را در این مسیر و به خصوص انجام بازی های دوستانه کمک بیشتری کند. درست مانند لیگ های اروپایی که از مدت ها قبل قرعه کشی اکثر آنها انجام شده و تمام تیم ها برنامه بازی ها و حریفان خود را تا پایان سال به طور دقیق در اختیار دارند.
مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان یکی از مربیانی است که به تعویق و تاخیر در برگزاری مراسم قرعه کشی اعتراض دارد. او می گوید: با توجه به برنامه ریزی تیم ها برای هرچه بهتر سپری شدن دوران آماده سازی پیش فصل و انجام بازی های دوستانه، تیم های لیگ برتر نیاز دارند خیلی زودتر از این ها تکلیف بازی های خود را بدانند. شما می دانید اکثر تیم های لیگ برتر در دوران آماده سازی مقابل هم به میدان می روند و اگر قرعه کشی بازی ها زودتر انجام شود، تیم ها می توانند خیلی زود و با خیال راحت حریفانشان را انتخاب کنند. اگر در قرعه کشی شرایط طوری رقم خورد که ما مجبور شدیم در هفته های ابتدایی مقابل همان تیم هایی که برای بازی دوستانه با آنها برنامه ریزی کرده ایم به میدان برویم، مشخص نیست این بازی های دوستانه بیشتر به سود تیم ها خواهد بود یا خیر. از آن طرف پس از انجام قرعه کشی هم ممکن است بسیاری از بازی های دوستانه ای که از قبل فیکس شده اند، به هم بخورد و دردسر هماهنگی بازی های دوستانه تازه برای تیم ها ایجاد شود. بنابراین یک مربی برای حساس ترین دوران آماده سازی تیم خود نمی تواند از قبل برنامه ای داشته باشد و این قطعا روی کیفیت بازی ها در شروع لیگ تاثیرگذار خواهد بود. انتظار ما از سازمان لیگ عملکرد تخصصی تر نسبت به این گونه موارد است.
جلالی در بخش پایانی صحبت هایش هم گفت: وقتی با مسئولان سازمان لیگ صحبت می کنم، آنها همیشه از تبعیت کردن از نحوه برگزاری مسابقات از کشورهای معتبر فوتبال اروپا می گویند و به عنوان مثال طولانی بودن زمان نقل و انتقالات به مدت ۴ ماه را مثال می زنند و می گویند این زمان باید با تقویم فوتبال بین اللملی مطابقت داشته باشد؛ در حالی که می دانیم این موضوع عملا به ضرر فوتبال و تیم های ما است. پس چگونه است که در مقوله برنامه ریزی و اعلام تقویم مسابقات در سریع ترین زمان ممکن از کشورهای پیشرفته تبعیت نمی کنیم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز