روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۱/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 165
  • 501
  • 1,256,097
اعتصاب در راه آهن تبریز / حرکت قطارها متوقف شد

مدیر راه آهن آذربایجان به اعتصاب برخی از کارکنان این اداره در حوالی ایستگاه تبریز واکنش نشان داد.
شاپور ارسلانی در گفت و گو با نصر افزود: تعدادی از کارگران بخش نگهداری خط راه آهن تبریز به دلیل حقوق معوق دو ماهه خود در مسیر ریل تجمع ایجاد کردند که این امر موجب توقف قطارهای این مسیر شد.
وی ادامه داد: این کارگران زیر مجموعه شرکت پیمانکار بخش نگهداری خطوط هستند ولی با توجه به اینکه اعتبارات آن باید از سوی دولت تامین شود تاخیری پیش آمده است که به دنبال رفع آن هستیم.
ارسلانی در پاسخ به این سئوال که پیش از اعتصاب آیا اطلاعیه ای در این خصوص صادر شده بود اظهار داشت: در این خصوص هیچ اطلاع رسانی قبلی نشده بود.
وی در پاسخ به این سئوال که این اعتصاب چه تاثیری در برنامه سفرهای قطارها داشت گفت: قطاری که از ایستگاه تبریز حرکت کرده بود در حومه ایستگاه تبریز به دلیل این تجمع متوقف شد که در تلاشیم مشکل پیش آمده را حل و قطارها بر اساس برنامه به حرکت درآیند.
این گزارش حاکی است، تعدادی از کارگران راه آهن تبریز از صبح دیروز با اعتصاب در مسیر قطارها تجمع کرده اند که این امر موجب اختلال در روند عادی حرکت قطارهای این ایستگاه شده است./ نصرنیوز

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز