روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 678
  • 749
  • 1,337,163
اعتماد مجلس به وزرا هیچ بهانه‌ای را برای دولت باقی نمی‌گذارد

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: با این رای اعتماد، دولت نباید در انجام وظایفش و تحقق مطالبات مردم کوتاهی داشته باشد.
حمیدرضا ترقی اظهار کرد: اکثریت مجلس با دولت همسو است و قبلا هم تفاهم‌های قابل توجهی میان دولت و نمایندگان مجلس صورت گرفته بود و این میزان رای اعتماد مجلس به کابینه، امر کاملا طبیعی بود.
ترقی خاطر نشان کرد: امیدوار هستیم با کمک مجلس، مردم و هم‌افزایی که آقای رئیس جمهور اشاره کردند که بین وزرا وجود دارد، بتوانند مشکلات مردم را حل کنند.
وی با اشاره به اینکه قطعا این اعتماد مجلس به وزرا هیچ بهانه‌ای را برای دولت باقی نمی‌گذارد، عنوان کرد: با این رای اعتماد، دولت نباید در انجام وظایفش و تحقق مطالبات مردم کوتاهی داشته باشد .
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: انتظار است که دولت با توجه به این پشتوانه اعتماد مجلس و مردم را جلب کند و در جهت حل مشکلات اساسی آنان مثل بیکاری، رکود، مشکلات اقتصادی و معیشتی گام‌های جدی و بلندتری بردارد و بتواند مشکلات را حل کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز