روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,647
  • 1,097
  • 1,390,812
اعتماد ۸۳ درصدی مردم به اخبار صدا و سیمای آذربایجان شرقی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجانشرقی با تاکید بر اینکه، مخاطبان خبر ســیما به بیش از ۹۰ درصد رســیده اســت، گفت: میزان اعتماد به اخبار صدا و سیما برابر با ۸۳ درصد است. سید محسن لطیفی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، تحقق بخشیدن به آرمانهای نظام در راســتای پیروی از خط ولایــت را از افتخارات رســانه ملی و صدا و ســیمای اســتان دانست و افزود: کارکنان و عوامل صدا و ســیما با تلاش شــبانه روزی و حرکت در مســیر نظام و ولایت فقیه باتمــام قوا و بــا وجود مشــکلات مالی و کمبــود امکانــات، قدمهای بزرگــی در تحقق اهداف نظام برداشته است. وی افزود: نمونه بارز تلاشهای دستاندرکاران رســانه ملــی در انتخابات اخیر بــود که حضور حداکثــری مردم در انتخابــات را رقم زد؛ صدا و ســیما همواره پیــرو دســتورات ولایت فقیه بوده و آماده برنامه ســازی برای ترویج فرهنگ اسـلـامی با راهنمایی های نماینــده ولی فقیه در استان است. وی یادآور شد: در بخش سیما نیز با تعهد تامین دو هزار و ۱۵۰ ســاعت برنامه و با هفت ساعت برنامه های تولیدی، ۲۴ ساعته پخش برنامه دارد و از اول ســال تــا کنون ۷۳۰ ســاعت در حوزه معارف تولید برنامه داشته است. وی معاونــت خبــر ایــن مرکــز را یکــی از پر مخاطب ترین بخشهای صدا و سیمای مرکز استان دانست و افزود: این واحد در شش بخش خبری اخبار و اطلاعــات را در اختیار مخاطبان قرار میدهد، به طوری که مخاطبان خبر ســیما به بیش از ۹۰ درصد رســیده و میزان اعتماد به اخبار صدا و سیما نیز ۸۳ درصد است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز