روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 432
  • 1,575
  • 1,392,868
اعتیاد صنعتی چهارمین دغدغه مردم استان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اعتیاد صنعتی، چهارمین دغدغه مردم استان است.
سعید شبستری خیابانی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: در سال های گذشته، مقوله اعتیاد ، اولین دغدغه مردم استان بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته بود.
وی با بیان اینکه مبارزه بی امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، یکی از اصلی ترین اولویت های استان است تصریح کرد: نتیجه اقدامات انجام شده در استان، تبدیل تمامی شهرستان ها به شهرستانی عاری از معتاد متجاهر است.
وی ادامه داد: بر اساس نظرسنجی های جدید مردمی، اعتیاد صنعتی، دغدغه چهارم مردم استان و اعتیاد سنتی نیز دغدغه هفتم مردم است که این آمار، حاکی از مثمر ثمر بودن اقدامات انجام شده دز استان است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود خطابه به دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مصرف مواد مخدر استان گفت: برگزاری دوره های متعدد با موضوعات مختلف، اقدامی خوب است ولی باید تاثیر این برنامه ها سنجیده شود و اگر تاثیری نداشته باشد دیگر اجرا نشود و به فکر برنامه های جدید با شیوه های جدید باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز