روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 367
  • 761
  • 1,333,068
اعزام اکیپ های عملیاتی برق تبریز به مناطق بحران زده استان خوزستان

در راستای عملیات مقابله و بازسازی تجهیزات آسیب دیده استان خوزستان، ۴ اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تبریز به این استان اعزام گردید.
هم زمان با اجرای طرح ضربتی پاکسازی وبازسازی شبکه برق استان خوزستان، همکاران شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اعزام ۲گروه در قالب ۴ اکیپ عملیاتی به تعداد ۱۸ نفربه استان خوزستان، فعالیت ضربتی خود راآغاز نمودند.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اعلام این خبرافزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت توزیع برق اهواز، همکاران این شرکت به شهرستان حمیدیه اعزام و با پاکسازی،شستشو،تعویض مقره ها،جابجایی تیر و شستشوی پست های هوایی، وضعیت شبکه برق این شهرستان را به وضعیت عادی برگرداندند.
افشین روشن میلانی در ادامه اظهار داشت: با توجه به انجام تمرین ها و مانور های متعدد و تجربیات قبلی همکاران این شرکت در بحران های گذشته، اکیپ های این شرکت آمادگی مقابله با انواع بحران ها را دارا هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز