روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۱۸
روزنامه ساقی آذربایجان
اعزام ۸ کماندار کامپوند به مسابقات قهرمانی جهان در آمــــریکا

مربی تیم ملی کامپوند با اشاره به اعزام تیم کامپوند زنان و مردان به مسابقات قهرمانی جهان در آمریکا گفت: تمام تلاشمان بر این است در صورت امکان ۸ کماندار زن و مرد را به آمریکا اعزام کنیم.
بهزاد پاکزاد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم کامپوند زنان و مردان برای شرکت در مرحله چهارم جام جهانی داخل سالن و قهرمانی جهان در آمریکا اظهار کرد: طی اردویی که تا پایان هفته در سایت تیروکمان داریم، تلاشمان بر این است با انجام رکوردگیری از کمانداران حاضر، ۴ کماندار زن و ۵ کماندار مرد که بالاترین رکوردها را به ثبت می‌رسانند، شناسایی کنیم تا نفرات اصلی تیم ملی را تشکیل دهیم. البته نفرات انتخابی سه‌شنبه این هفته به اردویی که در خوزستان برگزار می‌شود، دعوت خواهند شد و از بین آنها ۸ کماندار اعزامی به آمریکا مشخص خواهند شد.
وی گفت: در حال حاضر هیچ کسی عضو تیم ملی نیست و بعد از پایان رکوردگیری نفرات اصلی تیم ملی را اعلام خواهیم کرد.
مربی تیم ملی تیروکمان با اشاره به افزایش رکورد زنان کماندار کامپوند در آسیا تصریح کرد: اگر در گذشته تنها تیم کره و هند در کامپوند زنان در آسیا مطرح بودند، در حال حاضر با رکوردهای خوبی که جابجا می‌شود و با پیشرفت خوبی که در بخش کامپوند زنان صورت گرفته است، شرایط برای نتیجه‌گیری سخت شده و هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست.
پاکزاد همچنین با اشاره به جوانگرایی تیم نسبت به گذشته خاطرنشان کرد: برای این که بتوانیم در آسیا جایگاه خود را حفظ کنیم و در کامپوند زنان و مردان حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید به سمت جوانگرایی حرکت کنیم و کسانی را به تیم ملی تزریق کنیم که شانس مدال آوری آنها بالاست. به همین خاطر سعی داریم صرفه نظر از عناوین آسیایی و جهانی، کسانی را به تیم ملی دعوت کنیم که بالاترین رکوردها را در رکوردگیری کسب می‌کنند.
وی در پایان در پاسخ به این پرسش که چقدر تصور می‌کنید در مرحله چهارم جام جهانی و قهرمانی جهان در آمریکا به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید، افزود: سعی ما بر این است بهترین نفرات خود را به آمریکا اعزام کنیم تا در بخش انفرادی و تیمی به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. حال این که شرایط در آمریکا چگونه رقم بخورد، بستگی به شرایط مسابقه و حریفان دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز