روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 125
  • 969
  • 1,384,401
اعضای شورای مرکزی حزب پیشرو اصلاحات با خاتمی دیدار کردند

دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات از دیدار خود و اعضای شورای مرکزی این حزب با رئیس دولت اصلاحات خبر داد.
علی صوفی در گفت‌وگو با خبرنگار ان  در رابطه با آخرین وضعیت حزب پیشروی اصلاحات گفت: اعضای شورای مرکزی حزب پیشروی اصلاحات با حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی دیدار کردند.
به خاتمی گزارش دادیم:
می‌خواهیم جمعی از سرمایه‌های اجتماعی کشور را تحت پوشش قرار بدهیم
دبیرکل حزب پیشروی اصلاحات با بیان اینکه ما در این دیدار از رئیس دولت اصلاحات به دلیل حمایت‌هایشان، دیدار قبلی با اعضای هیئت موسس و پیامی که برای کنگره‌مان صادر کردند، تشکر کردیم، اظهار داشت: در این دیدار، به بحث جوانگرایی در حزب و فعال کردن ظرفیت‌های مختلف صحبت کردیم به این معنا که بتوانیم و می‌خواهیم جمعی از سرمایه‌های اجتماعی کشور را تحت پوشش قرار بدهیم.
تلاش می‌کنیم خلا کادرسازی از جوانان را پر کنیم
صوفی افزود: با توجه به تاکید آقای خاتمی بر جوانگرایی به ایشان گفتیم که یکی از اهداف ما جوانگرایی با حفظ سرمایه‌های اجتماعی است و تلاش می‌کنیم خلا کادرسازی از جوانان برای عهده‌دار مسئولیت‌های مهم کشوری را در حزب پیشروی اصلاحات پر کنیم.
خاتمی از نقش احزاب در دنیا سخن گفت
او در رابطه با اظهارات رئیس دولت اصلاحات در این دیدار تصریح کرد: آقای خاتمی در این دیدار به تاریخ شکل‌گیری احزاب در دنیا و جوامع مختلف و نقش آنها در شرایط کنونی اشاره کردند.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه آقای خاتمی در این دیدار به مشکلات احزاب در جوامع جهان سوم اشاره کردند، خاطرنشان کرد: آقای خاتمی گفتند که به رغم تکثر حزبی در برخی از کشورهای جهان سوم نقش احزاب با فلسفه آنها سازگار نیست.
خاتمی جمهوری اسلامی را شیوه قابل قبولی از اجرای دموکراسی دانست
صوفی وضعیت مردمسالای در ایران از انقلاب مشروطه تا با امروز را یکی دیگر از محورهای سخنان خاتمی در این دیدار برشمرد و ابراز داشت: آقای خاتمی گفتند که در کشور ما پیاده کردن دموکراسی از زمان انقلاب مشروطه مطرح بوده اما تا به امروز مسیر دشواری را طی کرده است.
او افزود: آقای خاتمی در این دیدار جمهوری اسلامی را شیوه قابل قبولی از اجرای دموکراسی دانستند که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران شکل گرفت.
خاتمی تاکید کرد احزاب اصلاح‌طلب همراه با یکدیگر باشند
دبیرکل حزب پیشروی اصلاحات با بیان اینکه آقای خاتمی تاکید داشتند که احزاب اصلاح‌طلب در شرایط فعلی باید در کنار یکدیگر باشند، عنوان کرد: در شرایطی که امکان تشکیل یک حزب فراگیر در اصلاح‌طلبان وجود ندارد، آقای خاتمی تاکید داشتند که ما چاره‌ای جز کار جبهه‌ای نداریم و باید احزاب اصلاح‌طلب همراه با یکدیگر باشند و از این طریق باید اهداف مشترک را تعقیب کرد به ویژه در جریان انتخابات که اصلاح‌طلبان باید به اجماع دست یافته و از انسجام برخوردار باشند./ایلنا

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز