روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,598
  • 1,097
  • 1,390,763
اعلام آخرین وضعیت فروش فیلم‌ها

«مادر قلب اتمی» به کارگردانی علی احمدزاده با فروش ۲۴۰ میلیونی در تهران و شهرستانها در دو روز اول اکرانش، شروع خوبی را در گیشه رقم زده است.
سعید خانی پخش‌کننده‌ی «مادر قلب اتمی» با بیان این مطلب به ایسنا گفت:«مادر قلب اتمی» به کارگردانی علی احمدزاده در تهران در ۱۵ سالن سینما، ۱۱۰ میلیون در شامگاه ۱۱ خرداد ماه فروش داشته است و در شهرستانها در ۵ سالن سینما طی دو روز ۵۵ میلیون تومان فروخته است.
به گفته‌ی او؛ مجموع فروش این فیلم که در تهران ۱۸۵ میلیون بوده است، در تهران و شهرستانها از مرز ۲۴۰ میلیون تومان گذشته است.
به گفته‌ی سعید خانی؛ این در حالی است که تبلیغات این فیلم هنوز در تلویزیون شروع نشده است و حوزه هنری هم هنوز جواب مشخصی به این وضعیت اکران این فیلم در سینماهای تحت نظارتش نداده است.
«ویلایی‌ها» به کارگردانی منیره قیدی طبق اعلام مختاری مسوول پخش «هدایت فیلم»؛ در تهران ۳۱۵ میلیون و در شهرستانها ۹۰ میلیون فروش داشته که مجموع فروشش از ۴۰۵ میلیون تومان گذاشته است.
مسوول پخش «هدایت فیلم» هم از فروش ۲۱۲ میلیونی «آشوب» کاظم راست گفتار در تهران و ۶۸ میلیونی آن در شهرستانها خبر داد.
به گفته‌ی او؛ «خوب بد جلف» پیمان قاسم‌خانی و «گشت ۲» سعید سهیلی که هنوز اکرانشان بطور محدود ادامه دارد؛ به ترتیب ۱۶ میلیارد و ۱۱۵ میلیون تومان و ۱۹ میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان فروخته‌اند.
میرزایی از دفتر پخش «هدایت فیلم» نیز از فروش ۱۰ میلیارد و ۵۰ میلیونی «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم در تهران و شهرستان خبر داد.
این فیلم که ۲۳ روز از اکرانش می‌گذرد،در تهران ۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان و در شهرستانها ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.
به گفته‌ی مسوول پخش «هدایت فیلم» فیلم «برادرم خسرو» احسان بیگلری نیز در تهران ۶۵۰ میلیون و در شهرستانها ۲۷۰ میلیون فروخته است که مجموع فروش آن ۹۲۰ میلیون در ۲۳ روز نمایش در تهران و شهرستانها است./ایسنا

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز