روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
اعلام زمان عقد قرارداد کریم انصاری‌فرد با ناتینگهام فارست

به گزارش سایت ناتینگهام پست، باشگاه ناتینگهام فارست می‌تواند با جذب کریم انصاری‌فرد خود را برای ادامه رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس تقویت کند. این باشگاه امیدوار است پس از یک مبارزه طولانی برای فراهم‌کردن ویزای کار ملی‌پوش ایرانی چراغ سبزی برای عقد قراردادش دریافت کند.
در ادامه این مطلب آمده است: قرارداد کریم انصاری‌فرد با باشگاه المپیاکوس در ماه سپتامبر فسخ شد تا بتواند به تیم ناتینگهام فارست در چمپیونشیپ انگلیس بپیوندد اما باشگاه باید برای طی‌ کردن مراحل اداری موجود در فوتبال انگلیس برای بازیکنان خارجی صبر و تحمل به خرج می‌داد و حالا به پایان این پروسه امیدوار است. بازیکن ۲۸ ساله ایرانی که در فصل گذشته ۱۷ گل برای تیم المپیاکوس به ثمر رسانده بود به زودی بازیکن تیم ناتنیگهام فارست می‌شود. انتظار می‌رود قرارداد کریم انصاری‌فرد منعقد شود.
تیم ناتینگهام فارست تا پایان هفته پانزدهم فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس با اندوخته ۲۳ امتیازی رتبه هفتم جدول رده‌بندی ۲۴ تیمی را در اختیار دارد. چمپیونشیپ دومین سطح فوتبال باشگاهی انگلیس پس از لیگ برتر محسوب می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز