روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 756
  • 841
  • 1,329,489
اعلام سهم استان در سال جاری

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری ۸۸۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید سهمیه برای استان منظور شده است.
‌علی نواداد در جلسه هماهنگی با مدیران بانک‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی در خصوص طرح رونق تولید، اظهار داشت: در مجموع یک‌هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان سهمیه به دو طرح رونق تولید و نوسازی ابلاغ شده است که از این میان ۸۸۰ میلیارد تومان مربوط به طرح رونق تولید و ۴۴۰ میلیارد تومان مربوط به طرح نوسازی می باشد‌.
وی در ادامه تصریح کرد: سال گذشته آذربایجان شرقی در کشور از نظر تعداد تسهیلات رتبه ۵، از نظر مبلغ تسهیلات رتبه ۳ و از نظر بودجه تخصیصی رتبه ۴ را کسب کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار افزود: همیشه با این دیدگاه که نباید دقت فدای سرعت شود پیش رفته و با همین روال نیز ادامه خواهیم داد؛ از این رو امسال نیز با بانک‌ها در حال تعامل بیشتری خواهیم بود تا مشکلات واحدهای دارای مشکل حل شده و چرخه اقتصادی استان رونق یابد.
نواداد با تأکید بر اینکه اعطای وام با عنوان طرح رونق تولید در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در قالب شعار سال است، گفت: قطع یقین اقتصاد مقاومتی مقوله‌ای نیست که فقط در یک سال به آن عمل کنیم بلکه هر سال باید الگوی عمل کشور قرار گیرد ولی این آمار و میزان تسهیلات برای سال‌جاری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز