روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 583
  • 1,001
  • 1,356,922
اعلام نامزدی برای انتخابات، تبلیغات نیست

رییس ستاد انتخابات کشور با استقبال از فعالیت همه سلیقه های سیاسی قانونی برای افزایش مشارکت در انتخابات گفت: اگر کسی اظهار کند در آینده قصد نامزدی برای انتخابات دارد یا برخی گروه ها شخصی را برای نامزدی انتخابات معرفی کنند،‌ تبلیغات انتخاباتی تلقی نمی شود.
علی اصغر احمدی در پاسخ به این سوال که برخی افراد با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرده اند در انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شوند، آیا این اقدام تبلیغات زودهنگام تلقی نمی شود؟ افزود: از اینکه عده ای احساس تکلیف می کنند در جریان انتخابات ریاست جمهوری وجود خود را برای خدمت به ملت بزرگ ایران عرضه کنند فی نفسه خوشحال می شوم.
وی ادامه داد: برای افکار عمومی در این حد که اگر کسی اظهار کند در آینده قصد نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری را دارد یا برخی می گویند ما فلانی را معرفی می کنیم که نامزد ما باشد، تبلیغات انتخاباتی تلقی نمی شود.
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: تبلیغات انتخاباتی این است که نشستی برگزار کنند و بگویند به من رای دهید و جلسات سخنرانی بگذارند و برای فردی تبلیغ کنند یا در فضای مجازی تبلیغات کنند.
احمدی از تمامی افرادی که برای انتخابات آینده اعلام نامزدی کرده اند خواست چارچوب قانون را رعایت کنند و شبهات تبلیغات زود هنگام را نیز فراهم نکنند.۲۲ فروردین ۱۳۹۶ زمان نام نویسی انتخابات ریاست جمهوری است که زمان تبلیغات نامزدها نیز پس از تایید شورای نگهبان در دوره زمانی مشخص تا ۲۴ ساعت قبل از روز اخذ رای خواهد بود و جامعه ما می داند تبلیغات در آن زمان است.
رییس ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: کسانی که برای انتخابات ریاست جمهوری اظهار وجود کرده اند به سمت تبلیغات انتخاباتی حرکت نکنند که خلاف قانون است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز