روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 234
  • 863
  • 1,353,570
اعمال ۲۰۰ هزار تومان به حقوق اسفند ماه کارگران شهرداری تبریز

معاون مالی و اداری شهردارتبریز گفت: در اجرای لایحه یکسان‌سازی پرداختی‌های شهرداری تبریز مبلغ ۲۰۰ هزار تومان در حقوق اسفند امسال کارگران شهرداری اعمال می‌شود.
به گزارش شهریار، مظفر سلیمانی با اعلام این خبر اظهار داشت: لایحه مزبور از دغدغه‌های مهم شهردار محترم است و اجرای مطلوب آن، در برنامه و بوجه سال ۹۶ نیز پیش بینی شده است.
وی همچنین به وضعیت بودجه اشاره کرد و افزود: میزان تحقق بودجه شهرداری تبریز تا بهمن ماه امسال، ۸۱ درصد است که این شاخص، با درصد تحقق بودجه سال گذشته برابری می کند.سال گذشته، ۵۲ درصد از این میزان، غیرنقدی و مابقی آن نقدی بود؛ در حالی که امسال، موفق شده ایم از این میزان ۴۸درصد را به صورت نقدی وصول کنیم که در نوع خود و دربحث نقدینگی، بسیار قابل توجه است و با این روند، موردی در بحث متمم و بودجه پیش نخواهدآمد.
سلیمانی با اشاره به فعالیت های دیگر بخشهای مالی شهرداری نیز گفت: اداره کل درآمد شهرداری نیز، موفق شده در بحث دریافت عوارض خودرو، این مقدار را تا سقف ۵میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افزایش دهد که نسبت به مبلغ وصول شده در سال گذشته که حدود یک و نیم میلیارد تومان بود، پیشرفت چشمگیری داشته است.
وی درپایان با قدردانی از همت شهرداران مناطق در زمینه تحقق بودجه سال ۹۵، اظهار امیدواری کرد سال آینده نیز نقدینگی به روال جاری محقق شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز