روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 737
  • 1,066
  • 1,388,805
اغفال کاربران فضای مجازی با درج مطالب غیراخلاقی

شخصی که در یکی از شبکه‌های اجتماعی با هویت جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد توسط کارشناسان پلیس فتا استان در اراک شناسایی و دستگیر شد.
سرگرد مصطفی نوروزی رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان اراکی مبنی بر کلاهبرداری و اخاذی اینترنتی از این شهروند در فضای مجازی، موضوع مورد پیگیری کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
سرگرد مصطفی نوروزی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد فردی ناشناس در فضای مجازی با شاکی ارتباط برقرار کرده و این فرد با جلب اعتماد شاکی، درخواست واریز مبلغی را کرده و مالباخته نیز وجه را به حساب او واریز کرده است.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد متهم با درج مطالبی غیر اخلاقی در یکی از شبکه‌های اجتماعی باعث اغفال برخی کاربران شده و با تطمیع و ترغیب این افراد اقدام به کلاهبرداری می‌کرده است.
سرگرد نوروزی با اشاره به شناسایی متهم در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا، افزود: متهم به این پلیس احضار و در بازجویی‌های صورت گرفته به کلاهبرداری از برخی کاربران شبکه‌های مجازی با هویت جعلی به بهانه کسب منافع مالی اعتراف کرد.
رئیس پلیس فتا استان اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز