روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 647
  • 1,087
  • 1,361,646
افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ با حضور وزرای گردشگری ۳۵ کشور اسلامی

مدیر دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در آذریایجان‌شرقی گفت: افتتاحیه رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور ایران و وزاری گردشگری بیش از ۳۵ کشور اسلامی و سفرای خارجی مقیم تهران و برخی از شخصیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای گشایش می‌یابد که البته در حال حاضر در حال دعوت و رایزنی حضور این شخصیت‌ها در پنجم اردیبهشت ماه در تبریز هستیم.
اسماعیل بابایی راغب در گفت‌وگو با خبرنگار ان اظهار کرد: یک رویداد بسیار مهم و بزرگ بین‌المللی با عنوان تبریز ۲۰۱۸ برای استان آذربایجان‌شرقی از طرف سازمان همکاری اسلامی OIC رقم خورده است، این رویداد برای تبریز و کشور ایران اسلامی یک رویداد مهم بین‌المللی تلقی می‌شود.
وی افزود: ما باید حداکثر بهره‌برداری را از رویداد تبریز ۲۰۱۸ برای شهر و استان داشته باشیم چرا که تبریز دارای پیشینه تاریخی، گردشگری، روابط سیاسی است و جزو شهرهای پیشرو در تجارت، سیاست، صنعت بوده و انتخاب برای گردشگری در سنوات گذشته بود.
وی ادامه داد: طبق قول رئیس‌جمهور و استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین مصوبات ملی انجام شده در تهران، قرار بر این است تمام رخدادها، همایش‌ها و رویدادهای بین‌المللی سال ۲۰۱۸ میلادی که در تهران برگزار خواهد شد را از طریق وزارتخانه‌های مختلف و از جمله وزارت امور خارجه در تبریز برگزار شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز