افتتاح رویداد تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور

مشاور عالی در امور بین‌الملل و نماینده شهردار در کمیته اجرایی ۲۰۱۸ از برگزاری مراسم افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور خبر داد.
میر علی اصغر الموسوی در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با ارائه گزارشی در خصوص رویداد تبریز ۲۰۱۸ از برگزاری مراسم رسمی آغاز رویداد تبریز ۲۰۱۸ با حضور دکتر حسن روحانی خبر داد.
الموسوی با اشاره به اینکه شهرداری برای این مسئله زحمات زیادی کشیده است اظهار داشت: همه دستگاهها و نهادها باید برای ۲۰۱۸ همه با همراستا باشیم اگر با وحدت کار کنیم خواهیم دید که ۲۰۱۸ در تبریز سال بسیار موفقی خواهم بود.
مشاور عالی شهردار تبریز با تاکید بر اهمیت مسئله بودجه در اجرای موفق تبریز ۲۰۱۸ خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: درخواست می کنم در بودجه سال آینده شهرداری تبریز ردیف بودجه مستقل برای مسائل تبلیغاتی و مسائل بودجه ای تبریز ۲۰۱۸ در نظر گرفته شود.
وی افزود: چون این بودجه ها در مناطق و سازمان ها سرشکن می شود. برای شفاف سازی و عملکرد مناسب ایجاد ردیف بودجه مشخص برای تبریز۲۰۱۸ ضروری است.
میر علی اصغر الموسوی در پایان سخنانش با پیشنهاد آغاز برنامه های تبریز ۲۰۱۸ از شب یلدا خواستار تعیین نماینده ویژه برای ارتباط مستمر کمیته اجرایی تبریز۲۰۱۸ با پارلمان محلی تبریز شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz