روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 421
  • 882
  • 994,334
افتتاح ساختمان آتش نشانی حوزه شهرداری منطقه ۱ تبریز

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک ، قربانیان تبریزی شهردار منطقه یک از رسیدن پروژه ساختمان آتش نشانی به ایستگاه آخر خود خبر داد.
بر اساس این گزارش قربانیان اعلام داشت : پروژه مهم ساختمان آتش‌نشانی که دارای اهمیت ویژه ای در مسیر خیابان گلکار بود به دلیل عدم وجود ایستگاه در این مسیر آغاز و هم اکنون در مراحل آخر کاری خود قرار گرفته است.
شهردار منطقه یک گفت: این پروژه دارای سه طبقه سازه ای به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و اعیانی ۸۸۴ متر مربع دارای اتاق های خوابگاه، غذاخوری، نمازخانه ، پارکینگ ،آموزشی و اداری بوده و با دیوارهای داخلی وال پست، با بلوکهای بتنی سبک می باشد که با سرعت در حال اتمام بوده و انشاا… به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری از آن خواهیم گشت.
امین راستی مدیر امور فرهنگی، اجتماعی منطقه در ادامه از حضور بالغ بر ۳۰۰۰ هزار نفر از شهروندان در کتابخانه های این منطقه جهت مطالعه خبر داد.
بر اساس این گزارش راستی بیان داشت : با توجه به فراهم نمودن بسترهای لازم درشش کتابخانه این منطقه جهت ایجاد شرایطی مناسب برای مطالعه شهروندان استقبال این عزیزان در مکانهای فوق،شاهد رشد قابل توجهی در حوزه کتابخوانی بویژه در بین جوانان منطقه بوده ایم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز