روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 532
  • 899
  • 1,048,949
افتتاح نخستین مدرسه تخصصی کارآفرینی کشور در آذربایجان‌شرقی

رئیس کانون کارآفرینی آذربایجان‌شرقی از افتتاح نخستین مدرسه تخصصی کسب و کار و کارآفرینی کشور در استان طی سال گذشته خبر داد.
محمد ستاری در دیدار هیات امنای کانون کارآفرینی استان با استاندار با اشاره به مشکلات و چالش‌های این کانون اظهار کرد: سومین انقلاب اطلاعاتی دنیا انقلاب کارآفرینی است و کشورها چاره‌ای ندارند جز بازسازی و نوآوری در اقتصاد و کارآفرینی ندارند.
وی از افتتاح نخستین مدرسه تخصصی کسب و کار و کارآفرینی کشور طی سال گذشته در آذربایجان‌شرقی خبر داد و افزود: در این مدرسه مهارت‌هایی که در سیستم آموزشی مدارس و دانشگاه‌ها از نظرها پنهان شده‌اند، آموزش داده می‌شوند.
ستاری از آموزش مهارت‌هایی مثل فرهنگ کارآفرینی، اخلاق حرفه‌ای کسب و کار ، یادگیری کار تیمی، حل خلاق مسئله، بازاریابی و فروش، مهارت مذاکره، مدیریت زمان و …. در این مدرسه یاد کرد.
رئیس کانون کارآفرینی استان ابراز داشت: در آینده ۴۵ میلیون فرصت شغلی به دلیل رباتیک شدن کارخانجات و شرکت‌ها از بین خواهند رفت. دهه آینده صندلی کار مهم‌تر از صندلی دانشگاه خواهد بود چرا که فرصت‌های شغلی محدود و نیروهای آماده به‌کار زیاد خواهند بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز