روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 137
  • 702
  • 1,334,338
افتتاح نمایشگاه عکس از « فرش تا عرش »برای کمک به کودکان محروم

افتتاح نمایشگاه عکس از « فرش تا عرش »برای کمک به کودکان محروم

نمایشگاه عکس خیریه « از فرش تا عرش» برای کمک به کودکان تحت پوشش جمعیت خیریه قلبهای سبز افتتاح شد. نمایشــگاه عکس «از فرش تا عرش» با روش عکاســی حجم در ســالن استاد یاسمی خانه فرهنگ تبریز شروع بکار کرد. درمراســم آغاز بکار این نمایشــگاه خیریه، دکتر محمــد پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه گفت : کمک به کــودکان نیازمند در کنار انجام امورهنــری یکی از کارهای بسیار ارزشمند است، که باید از آن تقدیرشود. وی ادامه داد:پشــتکار وتالش های ســرکار خانم ورقائیان در یادگیری عکاسی و ثبت عکس های زیبا با روشی نوین ستودنی است. دکتر محمدپور در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات جمعیت خیریه قلبهای ســبز تبریز در خصوص کودکان مبتال به سرطان و دانش آموزان بی بضاعت، از تمامی افرادی که در برپایی این نمایشگاه تالش کردند تشــکر وقدردانی نمودند.گفتنی اســت عواید حاصل از فروش تمامــی تابلو های این نمایشــگاه عکــس، در جهت کمــک به درمان کودکان مبتال به سرطان و دانش آموزان بی بضاعت صرف خواهدشد. وحیــد محمــودی مدیر عامل جمعیــت خیریه قلبهای ســبز تبریزنیز در حاشــیه افتتاح این نمایشگاه گفت : نمایشگاه عکس ”از فرش تا عرش“ به همت ســرکار خانم شــیرین ورقائیان از یــاوران وخیرین جمعیت در محل اداره کل ارشاد استان آذربایجان شرقی برگزار می شود و. در این نمایشــگاه خیریه عکس های ثبت شده توسط ایشان در معرض نمایش و فــروش قــرار خواهد گرفت که ســود حاصل از فروش ایــن تابلوها برای هزینه ی درمان کودکان مبتال به ســرطان ودانش آموزان مســتعد بی بضاعت صرف خواهد شــد.وی تاکید کــرد: جمعیت خیریه قلبهای ســبز در طی فعالیت ۱۵ ســاله خود، هموار افتخار داشــته که همدلی و همراهــی هنرمندان خیر تبریز در رشــته های مختلــف را در کنار خود داشته باشدوهدف از برپایی چنین نمایشگاه هایی، ترویج فرهنگ انسان دوستی و کمک به همنوع با همراهی یاوران هنرمند است. گفتنی اســت این نمایشگاه عکس خیریه تا ۱۸ شــهریور ماه، در سالن اســتاد یاسمی واقع در اداره کل فرهنگ وارشاد استان آذربایجان شرقی و از ساعت ۱۵ الی ۲۰ برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز