روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
افتتاح کامل‌ترین بخش سوختگی در بیمارستان سینا

معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افتتاح کامل‌ترین بخش سوختگی و بخش‌های جدید درمرکز آموزشی و درمانی سوختگی سینا طی ماه‌های آینده خبر داد.
دکتر مسعود دینوری با بیان این مطلب اظهار کرد: طی یک ماه آینده شاهد افتتاح چندین طرح درمانی خواهیم بود که بیمارستان سوختگی سینا از آن جمله است که مجهزتر خواهد شد؛ به طوری که یکی از کامل‎ترین مراکز درمان سوختگی نه تنها در شمال غرب کشور بلکه در خاورمیانه خواهد بود.
وی افزود: همچنین افتتاح بیمارستان هریس و دانشکده‎ی داروسازی نیز از سایر پروژه‎هایی هستند که طی یک ماه آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.
وی با اشاره به اهم وظایف معاونت توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مدیریت فنی، مالی ، پشتیبانی وامور رفاهی و مدیریت امور انسانی از جمله ادارات دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند که زیر مجموعه معاونت توسعه‌ی مدیریت و منابع می‌باشند و دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سبب وجه تسمیه ی آن، به ارائه ی آموزش، پژوهش و خدمات درمانی نیز می‌پردازد و به منظور ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات، یک حوزه‌ی پشتیبانی خوب لازم است. از این رو معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از سایر واحدها پشتیبانی می‌کند.
دینوری عنوان کرد: تمامی خدمات متاثر از منابع مالی موجود است و سیاست معاونت توسعه، بهره‌مندی از حداقل منابع برای به دست آوردن نتایج حداکثری است.
وی تاکید کرد: خوشبختانه طی دو سال گذشته مشکلات ناشی از منابع انسانی در دانشگاه کاهش یافته و کمبود پرستار و پزشکان متخصص در بیمارستان‌های ما به حداقل رسیده است.
دینوری با بیان این که برخی با تهمت‌های ناروا مردم را از نظام ناامید می‌کنند، گفت: توصیه‎ی رهبری که هواره مردم را به وحدت دعوت می‎کنند، باید مورد توجه قرار گیرد و هیچ کس حق ندارد بدون داشتن مدرک مستند دال بر خطاکار بودن کسی، آبروی او را برده و زحمات چندین ساله‎ی او را به باد دهد.
معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: با این وجود آماده‌ی برخورد با هر گونه تخلف در دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستیم و اگر کسی مدرک مستندی از تخلف دارد، می‎تواند با رو کردن آن پیگیر حل آن باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز