روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 175
  • بازدید دیروز: 844
  • کل بازدید ها: 530,863
افتتاح کامل‌ترین بخش سوختگی در بیمارستان سینا

معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افتتاح کامل‌ترین بخش سوختگی و بخش‌های جدید درمرکز آموزشی و درمانی سوختگی سینا طی ماه‌های آینده خبر داد.
دکتر مسعود دینوری با بیان این مطلب اظهار کرد: طی یک ماه آینده شاهد افتتاح چندین طرح درمانی خواهیم بود که بیمارستان سوختگی سینا از آن جمله است که مجهزتر خواهد شد؛ به طوری که یکی از کامل‎ترین مراکز درمان سوختگی نه تنها در شمال غرب کشور بلکه در خاورمیانه خواهد بود.
وی افزود: همچنین افتتاح بیمارستان هریس و دانشکده‎ی داروسازی نیز از سایر پروژه‎هایی هستند که طی یک ماه آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.
وی با اشاره به اهم وظایف معاونت توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مدیریت فنی، مالی ، پشتیبانی وامور رفاهی و مدیریت امور انسانی از جمله ادارات دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند که زیر مجموعه معاونت توسعه‌ی مدیریت و منابع می‌باشند و دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سبب وجه تسمیه ی آن، به ارائه ی آموزش، پژوهش و خدمات درمانی نیز می‌پردازد و به منظور ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات، یک حوزه‌ی پشتیبانی خوب لازم است. از این رو معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از سایر واحدها پشتیبانی می‌کند.
دینوری عنوان کرد: تمامی خدمات متاثر از منابع مالی موجود است و سیاست معاونت توسعه، بهره‌مندی از حداقل منابع برای به دست آوردن نتایج حداکثری است.
وی تاکید کرد: خوشبختانه طی دو سال گذشته مشکلات ناشی از منابع انسانی در دانشگاه کاهش یافته و کمبود پرستار و پزشکان متخصص در بیمارستان‌های ما به حداقل رسیده است.
دینوری با بیان این که برخی با تهمت‌های ناروا مردم را از نظام ناامید می‌کنند، گفت: توصیه‎ی رهبری که هواره مردم را به وحدت دعوت می‎کنند، باید مورد توجه قرار گیرد و هیچ کس حق ندارد بدون داشتن مدرک مستند دال بر خطاکار بودن کسی، آبروی او را برده و زحمات چندین ساله‎ی او را به باد دهد.
معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: با این وجود آماده‌ی برخورد با هر گونه تخلف در دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستیم و اگر کسی مدرک مستندی از تخلف دارد، می‎تواند با رو کردن آن پیگیر حل آن باشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز