روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 708
  • 761
  • 1,333,409
افتتاح ۲۸۰ میلیارد ریال پروژه شرکت برق تبریز

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افتتاح پروژه های این شرکت به ارزش نزدیک به ۲۸۰ میلیارد ریال هم زمان با هفته دولت خبر داد.
عادل کاظمی در جمع خبرنگاران در خصوص پروژه های هفته دولت این شرکت گفت: تعداد پروژه های انجام یافته بیش از یکهزار و ۱۰۰ مورد است که ۱۰۱ پروژه شاخص در این ایام افتتاح خواهد شد و این پروژه در شهرستان تبریز با اعتبار نزدیک به ۱۸۰ میلیارد ریال، شهرستان اسکو با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال و شهرستان آذرشهر با اعتبار بیش از ۲۵ میلیارد ریال بهره برداری خواهند شد.
وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین اقدامات این شرکت در هفته دولت، کلنگ زنی ساختمان حوزه ستادی است که در طول سالیان گذشته وضعیت مناسبی نداشته و با اتمام این پروژه ساختمانی بخش های مختلف حوزه ستادی شرکت در یک محل تجمیع خواهند شد تا مشتریان برای انجام امور خود به مکان های مختلف مراجعه نکنند.
کاظمی افزود: پروژه های هفته دولت تحت عناوین توسعه و احداث، توسعه فیدر از پست های فوق توزیع، منابع طرح های عمرانی (مسکن مهر)، جابجایی تاسیسات، ایجاد قدرت مانور، اصلاح و بهینه سازی شبکه، شبکه روشنایی معابر، طرح های کاهش تلفات و نیرورسانی انجام شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز